ДБЖ PowerCom RPT-600A IEC (RPT-600A IEC)

ДБЖ PowerCom RPT-600A IEC (RPT-600A IEC)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 2216
+ 18 грн. на бонусний рахунок
2 216 грн.

  • Виробник: PowerCom
  • Модель: RPT-600A IEC
  • Код товару: 205701

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Потужність, Вт : 360 Вт
Акумуляторна батарея : вбудована
Потужність, ВА : 600 В*А
Форма вихідної напруги : апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Емність батареї : 12V / 7AH x 1

Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600A IEC

Лінійно-інтерактивні ДБЖ Powercom серії Rartor призначені для захисту персональних комп'ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.

Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги підтримує вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ДБЖ передбачено три вихідних роз'єми з батарейній підтримкою. ДБЖ Powercom, відрізняється невисокою ціною, забезпечать захист вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.

Особливості: час перемикання на батареї: 2 - 4 мс. Шина DC / тип та кількість АКБ: 12/12 В 7.2 А * ч. Частота струму: 50 Гц або 60 Гц ± 10% (автоопределение). Вхідна напруга: 220/230/240 В (160 ~ 275 В). Вихідна напруга: 220/230/240 В ± 1%. Автоматичне регулювання напруги (AVR): 1 щаблем зниження і 1 щаблем підвищення. Захист ДБЖ і обладнання: автоматичне самотестування і захист від глибокого розряду.

Powercom - компанія, робота якої розпочалася в 1987 року - це фірма зі світовим ім'ям, що займається виробництвом систем захисту електроживлення для серверів, комп'ютерів домашнього та офісного використання. Компанія має власні виробничі потужності, що дозволяють давати високоякісної продукції в обсязі, що перевищує 250 000 одиниць продукції за місяць.

У виробництві продукції Powercom задіяно понад 1200 чоловік в різних країнах світу: в Америці, на Тайвані, в Німеччині і в Китаї. Широка лінійка продуктів цієї відомої фірми включає в себе лінійно-інтерактивні ДБЖ, монтовані ДБЖ з трьома фазами, інвертори-перетворювачі, ДБЖ системи, що мають подвійне перетворення електроенергії, високочастотні стабілізатори напруги, інвертори-перетворювачі, системи електроживлення, які мають спеціальне призначення.

Powercom має широку мережу збуту продукції по всьому світу, мережа сервісів і представництв широка і розгалужена. В Україні компанія Powercom представлена ​​регіональним офісом в Києві і сорока офіційними посередниками, в обласних центрах компанію представляють 29 сервіс-партнерів.

Общие
Потужність, Вт
360 Вт
Акумуляторна батарея
вбудована
Потужність, ВА
600 В*А
Форма вихідної напруги
апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Емність батареї
12V / 7AH x 1
Автон. робота при max навантаж
Автон. робота при max навантаж: 5 хв
Вхідна напруга
Мінімальне значення, В: 160, Максимальне значення, В: 275
Кількість АКБ
1
Кількість розеток
3 x IEC 320 C13
Клас товару
для відеоспостереження, для домашніх ПК
РК-дисплей
РК-дисплей: без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ)
100 х 278 х 140 мм
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання
класичний
Тип виробу
резервні з апроксимованої синусоїдою
Час переходу на батарею, мс
2-4
Вага, кг
4.2 кг
Гарантія
24 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами