Доставка

Замовлений товар доставляється безкоштовно в наш магазин за адресою м.Суми вул. Воскресенська 13 (вхід Укрпошти)
    В інші міста відправляємо перевізником Нова пошта. Послуги перевізника Ви оплачуєте при отриманні у відділенні Нової Пошти. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки в інші міста може варіюватися в залежності від ваги і габаритів. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної. Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю. 
    У деяких випадках відправку можемо здійснити іншими перевізниками. Для цього Ви можете зв'язатися з нами і запропонувати свій варіант доставки.

У наявності в Сумах: 


Товар знаходиться у магазині і його вже можна отримати в той самий день самовивозом, або ж відправити в інше місто.


У наявності:


Товар знаходиться на віддаленому складі і може бути доставлений в магазин або відправлений замовнику протягом 1-3 робочіх днів. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки.


Скоро на складі:


Товар вже їде з віддаленого складу і буде у магазині в найближчі 1-2дні. Ми рекомендуємо вже зараз зробити замовлення, щоб бути впевненим, що товар дістанеться саме Вам.