Про нас

Працюємо для Вас з 2006 року. За цей час на українському IT ринку ми заробили авторитет компанії яка завжди виконує взяті зобов'язання і точно в строк. Наші клієнти: це і бюджетні організації цінують в роботі гнучкість і універсальність, і комерційні організації які цінують якість, надійність і професіоналізм. Активно співпрацює з державними та комерційними установами, банками, підприємствами, приватними особами по всій території України.

Компанія БІКОМ спеціалізується на роздрібному продажі комплектуючих, периферії, оргтехніки, мережевого обладнання, витратних матеріалів, а також рішенням комплексних завдань по: Інтернет, WI FI, серверного обладнання.

Стабільністю успіху компанії БІКОМ є:

-постійний контроль якості продукції, виконуваних робіт;
-суворо пунктуальність і система обліку товарообігу, грошових взаєморозрахунків з клієнтами;
досвідчений підбір персоналу і постійне підвищення його кваліфікації - рівень знань всіх співробітників фірми періодично піддається перевірці;
-Гнучка система знижок, програми підтримки дилерів, современая маркетингова політика
-широкий асортимент - прайс-лист містить більше 20000 найменування товарів;
-Гнучка маркетингова політика, система знижок, програми підтримки дилерів;
-грамотний підбір персоналу і постійне підвищення його кваліфікації - рівень знань всіх співробітників фірми періодично піддається перевірці;
-інформаційна підтримка клієнтів - на нашому сайті Ви зможете знайти повний російськомовний каталог комп'ютерного обладнання, що містить фотографії, відео та опису товарів.

За адресою м.Суми, вул. Воскресенська 13, до ваших послуг відділи оптової і роздрібної торгівлі, сучасний склад, відділ збірки комп'ютерів на замовлення, сервісний центр. У нас Ви зможете замовити унікальну конфігурацію комп'ютера, отримати кваліфіковану консультацію, оформити замовлення на велику партію обладнання.

Ласкаво просимо в наш Комп'ютерний Супермаркет!