Картридж RP-108 (Комплект) (8568B001) Canon

Картридж RP-108 (Комплект) (8568B001) Canon

У наявності
Рейтинг:

У наявності 1338
+ 18 грн. на бонусний рахунок
1 338 грн.

  • Виробник: Canon
  • Модель: 8568B001
  • Код товару: 203608

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип (оригінал/ні) : оригінальний
Сумісність з пристроями бренду : не визначено
Технологія друку : термосублімаційна
Сумісність з моделями : Canon, Canon SELPHY CP-910
Комплектація : 1 картридж
Комплект витратних матеріалів для CP-принтерів Canon SELPHY RP-108 (8568B001), складається із спеціального фотопаперу 10x15, 108 відбитків + 2-х картриджів з сухими барвниками трьох кольорів і захисною плівкою. Сумісний з фотопринтерами Canon Selphy CP910, CP1000, CP1200, CP1300.

Даний папір виготовлений у відповідності з високими стандартами компанії Canon і використанням фірмових технологічних розробок, матеріалів і патентованих рішень. Вибір цього витратного матеріалу дає чудові результати при використанні на термосублімаційному обладнанні серії SELPHY. 

Багато фахівців в області друку фотографій сходяться на думці, що на даному етапі сублімаційний друк дає найкращі результати як в аспектах кольору і деталізації, так і в тривалості зберігання знімків. Термосублімаційні принтери та витратні матеріали поступово стають доступнішими і отримують все більше поширення. 

З кожним роком все більше користувачів віддають перевагу швидким, компактним і енергоефективним сублімаційним принтерам. Найбільшого поширення даний вид друку отримав в середовищі невеликих студій, що займаються друком фотографій стандартного формату на документи - паспорти, візи, сертифікати і. т. д. Завдяки простоті, доступності та безкомпромісній якості сублімаційні принтери все частіше використовуються в побутових умовах. 

Сублімаційні принтери досить економічні і практично не потребують обслуговування, на відміну від пристроїв струменевого друку де чорнила в картриджах часто засихають, а друкуючий модуль потребує чищення і профілактику. Додамо, що сучасні витратні матеріали для сублімаційного друку підтримують технологічний процес, що надійно захищає відбиток від води, ультрафіолетових променів, окислення, вицвітання і відбитків пальців.
Общие
Тип (оригінал/ні)
оригінальний
Сумісність з пристроями бренду
не визначено
Технологія друку
термосублімаційна
Сумісність з моделями
Canon, Canon SELPHY CP-910
Комплектація
1 картридж
Тип чорнила
сублімаційні
Колір
Black, Color
Ресурс друку
108 стр
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами