Роутер TP-Link TL-MR6400

Роутер TP-Link TL-MR6400

У наявності
Рейтинг:

У наявності 3142
+ 36 грн. на бонусний рахунок
3 142 грн.

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: TL-MR6400
  • Код товару: 207687

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діапазон частот : 2,4 ГГц
Кількість портів LAN : 3
Швидкість, стандарт Wi-Fi : b (до 11 Мбит/с), g (до 54 Мбит/с), n (до 300 Мбит/с)
Підтримка MESH : не визначено
Кількість антен : 4

Маршрутизатор TP-Link TL-MR6400

Спільний доступ до мережі 4G. Використовуйте можливості 4G LTE на повну потужність і завантажуйте файли зі швидкістю до 150 Мбіт / с разом з маршрутизатором TP-LINK TL-MR6400. Виріб забезпечує спільний доступ до мережі 4G LTE для пристроїв Wi-Fi, дозволяючи переглядати HD-відео, завантажувати файли і вести відеоконференції без розривів з'єднання.

Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт / с. Пристрій забезпечує швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт / с, яка так необхідна для онлайн-ігор, потокового перегляду HD-відео і швидких завантажень. Дві зовнішні антени 4G і дві вбудовані антени Wi-Fi дозволять вам насолоджуватися стабільним підключенням і чудовими показниками покриття бездротової мережі.

Налаштування не потрібно. Завдяки вбудованому 4G LTE-модему і слоту для SIM-карти все, що вам потрібно - це вставити SIM-карту і включити маршрутизатор. Використання Wi-Fi в мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим.

Wi-Fi там, де він потрібен. TL-MR6400 забезпечує неперевершену зручність в роботі. Пристрій являє собою відповідне Wi-Fi рішення для різної робочої середовища: для дому / офісу, далеко від міста або на виробничому майданчику.

Порт WAN для резервного підключення. Завдяки перемикається порту WAN / LAN виріб забезпечує безліч типів підключення, в тому числі підключення за допомогою кабельного, оптоволоконного та DSL-модему.

Виробник з Китаю TP-LINK став сьогодні одним з найбільших постачальників побутового та офісного мережевого обладнання (роутери, комутатори, адаптери, камери і багато ін.). Ринок збуту компанії складають понад 120 країн.

Продукція компанії TP-LINK неодноразово нагороджувалася престижними преміями, завдяки своїй високій якості і продуктивності. Компанія не зупиняється на досягнутих результатах, а продовжує динамічно розвиватися, використовуючи новітні розробки в області електроніки, щоб максимально спростити життя користувачів.

Общие
Діапазон частот
2,4 ГГц
Кількість портів LAN
3
Швидкість, стандарт Wi-Fi
b (до 11 Мбит/с), g (до 54 Мбит/с), n (до 300 Мбит/с)
Підтримка MESH
не визначено
Кількість антен
4
Режими роботи
4G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор
Висота (мм)
Висота: 34 мм
Глибина (мм)
Глибина: 141 мм
Тип антени
знімні + внурішні
Гарантія
24 міс.
Розмір
202 x 141 x 33.6

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами