Комутатор TP-LINK TL-SG105E (5х1Gbit, easysmart)

Комутатор TP-LINK TL-SG105E (5х1Gbit, easysmart)

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 981
981 грн.

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: TL-SG105E
  • Код товару: 213872

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 5
Jumbo-фрейм : 16000 байт
Віртуальні мережі : VLAN на базі порту/тега/МTU
Метод передачі : Store-and-Forward (зберігання і передача)
сертифікація : CE, FCC, RoHS

Cхожі товари

Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E- 5-портовий гігабітний комутатор серії Easy Smart від компанії TP-Link, являє собою ідеальне рішення для заміни некерованого комутатора. Гігабітний Easy Smart-комутатор дозволяє здійснювати моніторинг мережі і стежити за станом трафіку. За допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю можна виявити і навіть локалізувати проблему підключення у вашій мережі. Адміністратори мережі можуть призначати пріоритет трафіку за допомогою функцій пріоритезації портів і IEEE 802.1P, що дозволить передавати голосової та відео-трафік без затримок і розривів з'єднання в будь-який час. Крім того, з метою посилення безпеки і продуктивності мережі комутатор підтримує VLAN на базі порту / MTU / 802.1Q. TL-SG105E є оновленою версією некерованого комутатора - пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і надати безліч корисних функцій кінцевим користувачам.

Проявіть турботу про навколишнє середовище при переході на гигабитную мережу! 5-портовий гігабітний Easy Smart-комутатор TL-SG105E використовує новітню енергозберігаючу технологію, за допомогою якої ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю, дозволяючи знижувати енергоспоживання вашої мережі. При виключенні комп'ютера або мережевого обладнання відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати велику кількість електроенергії. TL-SG105Е може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порту і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах.

Короткий кабель споживає менше електроенергії, але досить часто це не береться до уваги, і на нього подається однакове харчування поза завісісмості від довжини, будь то 10 чи 50 метрів. TL-SG105E аналізує довжину підключеного Ethernet-кабелю і відповідним чином змінює споживання електроенергії. Комутатор зручний у налаштуванні та управлінні. Авто-MDI / MDIX усуває необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів uplink. Автоузгодження на кожному порту допомагає визначити швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і автоматично налаштувати відповідну швидкість передачі даних для відповідного пристрою. Завдяки компактному розміру пристрій зручно і безпечно. TL-SG105E не завантажує робочий простір і ідеально підходить для розміщення на столі або в стійці. Інформативні світлодіодні індикатори відображають робочий стан та інформують про основні несправності в реальному часі.

Основні особливості: інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє економити до 75% споживаної електроенергії; контроль потоку IEEE 802.3x для надійної передачі даних;
Jumbo Frame покращує передачу файлів великого розміру; ефективний моніторинг мережі за допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю; функція пріоритезації даних по порту і тегом сприяє передачі даних, чутливих до пропускної здатності, без затримок і розривів з'єднання; безліч функцій VLAN посилюють захист мережі за допомогою сегментації трафіку; IGMP Snooping для оптимізації роботи multicast-додатків; централізоване управління всіма Easy Smart комутаторами за допомогою утиліти налаштування Easy Smart.
Общие
Кількість портів LAN
5
Jumbo-фрейм
16000 байт
Віртуальні мережі
VLAN на базі порту/тега/МTU
Метод передачі
Store-and-Forward (зберігання і передача)
сертифікація
CE, FCC, RoHS
Системні вимоги
Linuх, MAC OS, NetWare, UNIX, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP
Температура зберігання
від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор
настільний
Вимоги PoE
без PoE
Висота (мм)
Висота: 25 мм
Глибина (мм)
Глибина: 98 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
60 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами