SSD M.2 2242 1TB Transcend TS1TMTE410S
У наявності
15 832 грн.
- Виробник: Transcend
- Модель: TS1TMTE410S
- Код товару: 382337
Основні характеристики
Всі характеристики
Об'єм SSD
:
1 TB
Форм-фактор SSD
:
M.2
Інтерфейс SSD
:
NVMe PCIe 4.0
Швидкість запису, Mb/s
:
3500 Mb/s
Швидкість читання, Mb/s
:
5000 Mb/s
Втомився чекати, поки завантажуються ігри чи запускаються важкі програми? З цим SSD твоя система набирає небаченої потужності – потужний накопичувач Transcend TS1TMTE410S дозволяє підкорити новий рівень швидкості роботи та драйву від користування комп’ютером.
- Розмір, що підходить скрізь: компактний форм-фактор M.2 2242 легко встановлюється навіть у надтонкі ноутбуки та сучасні ПК.
- Величезний простір: ємність у 1 TB дозволяє забути про компроміси між швидкістю роботи та місцем для ігор, проектів і особистих файлів.
- PCI Express 4.0 x4: максимальна продуктивність — 5000 Mb/s на читання та до 3500 Mb/s запису! Монтаж відео, робота з графікою та запуск найкрутіших ігор відбувається за секунди.
- Інноваційна 3D NAND: сучасна пам'ять гарантує надійність сховища й стійкість до інтенсивних навантажень — TBW 600 та напрацювання на відмову 2 млн. годин.
- Універсальність у застосуванні: ідеальний вибір для апгрейду ноутбука, домашнього ПК чи навіть ігрової консолі PS5!
- Легкість та енергоефективність: лише 5 грамів ваги, споживча потужність 6 Вт, товщина всього лише 2,23 мм — твоя техніка залишається стильною та мобільною.
Будь то щоденна робота, обробка великих файлів або свіфт-ігри, TS1TMTE410S відкриває нові можливості та робить комп’ютер по-справжньому швидким. Відчуй цей апгрейд у деталях!
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Об'єм SSD
1 TB
Форм-фактор SSD
M.2
Інтерфейс SSD
NVMe PCIe 4.0
Швидкість запису, Mb/s
3500 Mb/s
Швидкість читання, Mb/s
5000 Mb/s
Тип пам'яті NAND
не визначено
Ресурс запису, TBW
600
Напрацювання на відмову
2 млн.годин
Енергоспоживання
3.3 Вт
Тип
внутрішній
Споживаєма потужність
6 Вт
Габарити
42 х 22 х 2.23 мм
Вага
5 г
Гарантія
60 міс.
