Блок живлення 700W APFC 1STPlayer DKPM-BRZ-700-BK-EU
- Виробник: 1STPLAYER
- Модель: DKPM-BRZ-700-BK-EU
- Код товару: 364559
Прокачай свій ПК — обирай надійну основу для потужних задач! 1STPlayer DKPM-BRZ-700-BK-EU — це блок живлення, який легко впорається з навантаженням навіть сучасних ігрових чи робочих конфігурацій. 700 Вт номінальної потужності та 80 PLUS Bronze — баланс, який задовольнить і ентузіаста, і того, хто цінує ефективність без зайвих витрат електроенергії.
Тут продумано все під вимоги потужних систем: одразу 4 PCI-E 6+2 pin роз’єми для дискретних відеокарт, 6 SATA і 3 Molex — під всі сучасні накопичувачі й периферію. Значення по +12V1 — 58А — чудово навіть для потужних GPU. Активний PFC піклується про стабільність живлення незалежно від "якісності" мережі, а гідродинамічний вентилятор (120 мм) охолоджує тихо — лише до 27,5 дБ.
Безпека — не пустий звук: OVP, UVP, OPP, SCP, OCP, OTP (захисти від перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву та інше) стоять на варті вашого заліза. Довжини кабелів достатньо навіть для просторих корпусів (CPU — 800 мм, MB — 500 мм, PCI-E — 700 мм), а форм-фактор ATX гарантує сумісність із більшістю кейсів. Металевий корпус у класичному чорному кольорі — стримано та стильно для будь-якого сетапу.
- Потужність: 700 Вт
- Сертифікація: 80 PLUS Bronze
- Активний PFC, ККД до 90%
- Чотири 6+2 pin PCI-E, шість SATA, три Molex
- Довжина БЖ: 170 мм або 140 мм (залежить від партії)
- Тихий 120 мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику
- Повний набір захистів — збирай систему з упевненістю!
Не економ на серці свого комп’ютера — дозволь 1STPlayer DKPM-BRZ-700-BK-EU розкрити всі можливості твого заліза без обмежень.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
