Скільки коштує прискорити свій старий комп’ютер?

  • Скільки коштує прискорити свій старий комп’ютер?
Скільки коштує прискорити свій старий комп’ютер? Це не завжди дорого. Зазвичай, у гальмуванні комп'ютера звинувачують відеокарту. Це дійсно важлива річ у комп’ютері, але її потужність важлива переважно в іграх або там, де потрібна обробка великих графічних даних. Наприклад, вивести зображення з комп'ютера на величезний телевізор з високою роздільною здатністю. І все :)

Чотири прояви гальмування комп’ютера, коли потужна відеокарта не допоможе: - завантаження Windows відчутно збільшилось; - кожна програма відкривається з великої затримкою; - час завершення роботи Windows став значно довше; - відкривання файлів, наприклад, фото, займає дуже великий час.

Чомусь мало хто приділяє значення такому “тонкому” місці, як швидкість передачі інформації від жорсткого диску (HDD) , на якому взагалі зберігається вся наша інформація, до відеокарти, оперативної пам’яті, процесору. Швидкість такого пристрою обмежується простими фізичними законами, пов’язаними з швидкістю та вагою реальних предметів, фізичним зносом від тертя рухомих деталей.
У звичайному жорсткому диску (HDD) інформація записується та зберігається по типу вінілової платівки. Тобто, запис та зчитування інформації з диска, який робить 7200 обертів за хвилину, робить зчитуюча головка, яка “летить” над цим диском. При цьому, швидкість передачі інформації, наприклад, у HDD Western Digital WD10EZEX 100-150 Мбайт/с. І з часом цей показник значно зменшується, диск стає дуже повільним. Ось звідки і “тормоза” комп’ютера.

Ось такий вигляд у жорсткого диска (HDD) з середини. Ну майже патіфон :)

Засмучуватись не варто. Є просте рішення. До вашого комп’ютеру додаєм більш сучасний SSD-диск! Швидкість передачі інформації, наприклад, SSD Patriot Burst становить вже 320-450 Мбайт/с. Нелегко порахувати, що швидкість завантаження Windows та інших програм у вас виросте у 3-5 разів.
Вигляд сучасного SSD. Нічого зайвого, одні мікросхеми :)


Коротеньке відео, що всередині SATA SSD

Найчастіше, стосовно прискорення, до комп'ютерного магазину Біком звертаються власники комп’ютерів та ноутбуків, які вже використовуються 3-7 років. Окремо зазначу, що жорсткі диски на ноутбуках ще повільніші ніж у комп’ютерах. Отже, збільшення швидкості у ноутбуках при установці SSD-диска може сягати до 10 разів !!!
На момент цієї публікації у комп'ютерному магазині Біком, у наявності у Сумах 23 моделі SSD-дисків. Це найбільший асортимент у місті Суми. Дивіться більше 400 моделей SSD-дисків в інтернет-магазині комп'ютерної техніки Біком. Безкоштовна поставка у м.Суми, протягом 2-3 днів.
Як дорого таке прискорення? Середня ціна на SSD-диск 120ГБ - 600 грн. Щоб відчути різницю, варто переставити ваш Windows із старого HDD на сучасний SSD.
Маю надію, що ця інформація допоможе вам працювати та відпочивати зі своїм улюбленим комп’ютером з більшим комфортом.

З повагою керівник bicom.net.ua: Віталій Дужак

10.12.2021 12:13:56
0
130

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами