Мережевий фільтр 5м Defender ES largo 5m 5 роз. black (99499)

Мережевий фільтр 5м Defender ES largo 5m 5 роз. black (99499)

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 234
234 грн.

  • Виробник: Defender
  • Модель: 99499
  • Код товару: 194823

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Довжина кабелю : 5 м
Кількість розеток : 5
Потужність підключеного навантаження : ≤ 2200 Вт
Особливості : 1 вимикач
Робоча частота : 50-60 Гц

Cхожі товари

Мережевий фільтр живлення Defender ES largo 5m 5 роз. black (99499) - пристрій початкового рівня, економічний варіант вирішення проблеми захисту електроживлення. Призначений для підключення широкого спектру побутової та електронної техніки, включаючи чайники і електронагрівачі. Мережевий фільтр Defender ES на "борту" має п'ять розеток євростандарт, захищає електронну техніку від короткого замикання, перевантажень по струму і імпульсних перешкод.

Історія компанії Defender бере початок в 1990-му році з виробництва такої актуальної в той час продукції, як захисні екрани для моніторів. Саме з цієї причини компанія отримала свою назву, яке буквально означає «захисник». Сьогодні під цим брендом виробляється і реалізується безліч різноманітних пристроїв, що значно підвищують рівень комфорту при роботі за комп'ютером.

 Асортимент продукції компанії Defender складається з маніпуляторів, клавіатур, акустичних систем, навушників, витратних матеріалів, мережевих фільтрів, гарнітур, мікрофонів, засобів для чищення та безлічі інших товарів. Defender - це один з лідерів ринку комп'ютерних аксесуарів. Відмінною рисою продукції під даним брендом є її чудову якість при порівняно невеликій ціні.

 Компанія ретельно відстежує тенденції розвитку комп'ютерного ринку для того, щоб завжди пропонувати своїм клієнтам найсучасніші рішення. Продукція від Defender виготовляється на заводах, розташованих в Азії і Європі. Підприємство має дуже розвинену дилерську мережу, товари під торговою маркою Defender можна знайти в багатьох країнах і регіонах світу.

Общие
Довжина кабелю
5 м
Кількість розеток
5
Потужність підключеного навантаження
≤ 2200 Вт
Особливості
1 вимикач
Робоча частота
50-60 Гц
Робоча напруга
~220/230 В
Струм спрацьовування термозапобіжника
10 А
Гарантія
1 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами