Миша ESPERANZA Extreme XM110K Black (Extreme XM110K Black)

Миша ESPERANZA Extreme XM110K Black (Extreme XM110K Black)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 86
+ 3 грн. на бонусний рахунок
86 грн.

  • Виробник: ESPERANZA
  • Модель: Extreme XM110K Black
  • Код товару: 162008

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип підключення : дротовий
Інтерфейс підключення : USB
Кількість кнопок : 3
Особенности : Класичні, підходить для лівші
Роздільна здатність : 1000 dpi

Мишка Esperanza Extreme XM110K Black - стильна провідна оптична миша з сучасним профілюванням, призначена для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Дана модель в класичному кольорі поєднує в собі досягнення сучасних комп'ютерних технологій і розробок в області дизайну. Стильний дизайн робить миша не тільки надійним периферійним пристроєм введення, а й чудовим аксесуаром.

Ергономічна форма маніпулятора забезпечує комфортну роботу - миша відмінно лежить в руці, не викликає втоми під час роботи. Тихе колесо прокрутки і спеціальне покриття в контакті з рукою забезпечують надзвичайно високий рівень комфорту. Ви оціните сприйнятливе і плавне управління курсором, яке досягається за рахунок використання технології відстеження з високою роздільною здатністю - 1000 DPI. Esperanza Extreme XM110K Black - це відмінне поєднання надійності, простоти у використанні і високу функціональність.

Комп'ютерна миша - координатний пристрій введення для управління курсором і віддачі різних команд комп'ютера. Управління курсором здійснюється шляхом переміщення миші по поверхні столу або килимка для миші. Клавіші та коліщатко миші викликають певні дії, наприклад: активація вказаного об'єкта, виклик контекстного меню, вертикальна прокрутка веб-сторінок і електронних документів. Набула широкого поширення в зв'язку з появою графічного інтерфейсу користувача на персональних комп'ютерах.

Общие
Тип підключення
дротовий
Інтерфейс підключення
USB
Кількість кнопок
3
Особенности
Класичні, підходить для лівші
Роздільна здатність
1000 dpi
Тип сенсора
оптичний
Колір
черный
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами