Мишка A4Tech Bloody X5 Max Black

Мишка A4Tech Bloody X5 Max Black

У наявності
Рейтинг:

У наявності 1098
+ 20 грн. на бонусний рахунок
1 098 грн.

  • Виробник: A4 Tech
  • Модель: X5 Max Bloody
  • Код товару: 325566

Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип підключення : дротовий
Інтерфейс підключення : не визначено
Колесо прокрутки : есть
Кількість кнопок : 9
Радіус дії : -
3 типи налаштування LOD.
Персоналізуйте висоту відриву (LOD) відповідно до ваших ігрових навичок. Налаштуйте LOD, щоб якнайкраще забезпечити точність і керованість.
Частота опитування. Перемикайтеся між доступними значеннями (125, 500, 1000, 2000 Гц), і виберіть те, що найкраще підходить для ваших ігрових сесій.
Кастомізований сенсор. Завдяки професійному сенсору з характеристиками 10000 DPI, 8000 FPS, 250 IPS та прискоренням 35g, миша забезпечує точність та керованість там, де потрібна швидкість реакції: в іграх FPS тощо.

Час відгуку. Завдяки передовим технологіям миша реагує з блискавичною швидкістю відгуку в 1 мілісекунду - точність і комфорт під час гри!
Прогумований скролл. Прогумоване колесо прокручування (скролл), створене з використанням технології ливарного формування з подвійною інжекцією, забезпечує довговічність та тактильний комфорт.
Тефлонові ніжки забезпечують більш гладке ковзання миші по килимку, а також підвищують точність відстеження.
12 RGB-ефектів.

Нековзне покриття.
Общие
Тип підключення
дротовий
Інтерфейс підключення
не визначено
Колесо прокрутки
есть
Кількість кнопок
9
Радіус дії
-
Розмір
130 х 73 х 44 мм
Роздільна здатність
100-10000 dpi
Тип сенсора
оптический
Колір
черный
Вага
нет данных
Довжина кабелю
1.5 м
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами