ДБЖ PowerWalker VI 850 SE USB (10120049) line interractive, Классический, 480 Вт, Моделированая синусоидальная волна, RJ-1

ДБЖ PowerWalker VI 850 SE USB (10120049) line interractive, Классический, 480 Вт, Моделированая синусоидальная волна, RJ-1

У наявності
Рейтинг:

У наявності 3609
+ 41 грн. на бонусний рахунок
3 609 грн.

  • Виробник: PowerWalker
  • Модель: 10120049
  • Код товару: 105755

Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Потужність, Вт : 480 Вт
Акумуляторна батарея : вбудована
Потужність, ВА : 850 В*А
Форма вихідної напруги : апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Ємність батареї : 12V / 9 AH x 1

ДБЖ PowerWalker VI 850 SE USB (10120049) – це надійне рішення для захисту вашого обладнання від перебоїв електроживлення. Цей лінійно-інтерактивний пристрій забезпечує стабільну роботу завдяки вихідній потужності 480 Вт та підтримці моделюваної синусоїдальної хвилі. Він ідеально підходить для офісної техніки, домашніх ПК, серверів та іншого обладнання, яке потребує стабільного живлення.


ДБЖ оснащений вбудованим акумулятором ємністю 9 А·год із напругою 12 В. Це забезпечує автономну роботу пристрою навіть при відключенні електроенергії. Наприклад, при максимальному навантаженні 480 Вт акумулятор забезпечує до 16 хвилин роботи. Час повної зарядки акумулятора становить приблизно 6 годин до 90% ємності, що дозволяє швидко відновити готовність до роботи.


Серед додаткових функцій варто відзначити автоматичну регуляцію напруги (AVR), яка захищає обладнання від перепадів напруги, а також функцію ""холодного старту"", що дозволяє увімкнути ДБЖ без підключення до електромережі. Пристрій має USB-порт для моніторингу роботи через спеціальне програмне забезпечення.


PowerWalker VI 850 SE USB (10120049) стане вашим надійним помічником у забезпеченні безперебійного живлення та захисту техніки від пошкоджень, спричинених нестабільністю електромережі. Його компактний класичний дизайн дозволяє легко інтегрувати пристрій у будь-який інтер’єр.

Потужність, Вт
480 Вт
Акумуляторна батарея
вбудована
Потужність, ВА
850 В*А
Форма вихідної напруги
апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Ємність батареї
12V / 9 AH x 1
Автон. робота при max навантаж
Автон. робота при max навантаж: 9.7 хв
Вхідна напруга
170 до 280 В
Додатковий фільтр
RJ-11
Інтерфейсний порт ДБЖ
USB
Кількість АКБ
1
Кількість розеток
2 x Schuko
Клас товару
для відеоспостереження, для домашніх ПК
РК-дисплей
РК-дисплей: без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ)
279 х 100 х 143 мм
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання
класичний
Тип виробу
резервні з апроксимованої синусоїдою
Час переходу на батарею, мс
4-6
Вага, кг
5 кг
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами