Офісний додаток Microsoft Office 365 Personal 32/64 AllLngSub PKLic 1YR Online CEE C2R (QQ2-00004)

Офісний додаток Microsoft Office 365 Personal 32/64 AllLngSub PKLic 1YR Online CEE C2R (QQ2-00004)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 2282
+ 49 грн. на бонусний рахунок
2 282 грн.

  • Виробник: Microsoft
  • Модель: QQ2-00004
  • Код товару: 201926

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Гарантія : Від виробника

Office 365 Personal – абонентська послуга, яка дозволяє вам працювати з додатками Office практично з будь-якого пристрою, де б ви не знаходилися.
Повнофункціональний Microsoft Office Office 365 Personal дозволяє вам встановити новітню повнофункціональну версію Office для робочої станції, включаючи Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook на 1 ПК або Mac, а крім цього - на 1 планшет на базі Windows або iPad; таким чином, ви можете використовувати всі функціональні можливості програмного пакету як офлайн та онлайн.
Також ви можете встановити Office на кілька смартфонів.

Основні функції Office 365 Personal

1. повнофункціональна версія Office для робочої станції;

- Word. Тепер ваші документи Word можуть більше: вставляйте онлайн-відео, відкривайте PDF і редагуйте контент, вирівнюйте зображення й діаграми без зусиль.
- Excel. Нехай шаблони Excel зроблять основну роботу з налагодження та дизайну за вас, щоб ви могли зосередитися на самих даних.
- PowerPoint. Створюйте ефектні презентації за допомогою нових інструментів для вирівнювання, підбору кольорів і інших можливостей створення дизайну в PowerPoint.
- OneNote. Малюйте, пишіть від руки, друкуйте, виділяйте текст або перелистуйте ваші замітки в OneNote. Ваші нотатки зберігаються, за ним можливий пошук, а також синхронізація з додатками OneNote на інших пристроях. Для користувачів Mac OneNote доступний для скачування окремо на Mac App Store.
- Outlook. Outlook тепер автоматично встановлює зв'язок з вашим обліковим записом Microsoft web mail. Синхронізуйте завдання та календарі Outlook, щоб отримати повну картину своїх справ.
- Publisher. Працювати з зображеннями у ваших публікаціях стало простіше завдяки Publisher. Publisher доступний тільки для ПК.
- Access. Без зусиль створіть СУБД-додаток Access, а потім використовуйте його спільно в мережі. Access доступний тільки для ПК.

2. доступ з мобільних пристроїв;
З додатковим онлайн-сховищем OneDrive Office 365 Personal гарантує, що важливі документи і фотографії завжди будуть під рукою. І у вас завжди буде доступ до їх актуальної версії, коли ви створюєте, редагуєте чи використовуєте їх спільно з вашого ПК, Mac, iPad, планшетного пк Windows або смартфона. Office 365 і OneDrive здійснюють синхронізацію файлів на всіх ваших пристроях, і всього за 1 клік ви можете надати файли для спільного використання, навіть великого обсягу, відправивши кому-небудь посилання на файл, або опублікувавши його на Facebook.

3. підписка Premium;
Крім онлайн-сховища OneDrive, ваша підписка включає і інші сервіси, а також техпідтримку без додаткової плати. Сервіси Office 365 постійно удосконалюються, і ви автоматично отримуєте останні оновлення.

4. завжди актуальні дані;
З активною підпискою Office 365 Personal вам не потрібно турбуватися про оновлення версії Office, тому що у вас завжди є доступ до новітніх програм, функцій і сервісів Office.

5. техпідтримка Microsoft.
Як передплатник Office 365 ви можете отримати технічну підтримку безпосередньо від експертів Microsoft за телефоном або у чаті — без додаткової плати.

Підтримувані операційні системи:
- Windows 7;
- Windows 8;
- Windows Server 2008 R2;
- Windows Server 2012;
- Mac OS X 10.6 і вище.

Общие
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами