Вал магнитный HP P2035/2055 assembled (2500210) AHK

Вал магнитный HP P2035/2055 assembled (2500210) AHK

У наявності
Рейтинг:

У наявності 71
+ 2 грн. на бонусний рахунок
71 грн.

  • Виробник: AHK
  • Модель: 2500210
  • Код товару: 166024

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Для бренду : Hewlett-Packard
Сумісний принтер : HP LJ P2035, HP LJ P2055
Додатково : в зібраному вигляді
Гарантія : Від виробника

Вал магнітний HP P2035 / 2055 assembled AHK (2500210)
Вал магнітний - це металева трубка і всередині цієї трубки знаходиться нерухомий магнітний сердечник. Магнітний вал притягує тонер, який здобуває негативний заряд під впливом постійного або змінного струму, інакше кажучи, вал переносить тонер на фотобарабан з бункера. Магнітні вали мають різні будови. Іноді, магнітний вал являє собою досить складну конструкцію, у вигляді металевого валика, який покритий спеціальним шаром, таке зустрічається в картриджах виробництва Canon і HP.

Магнітний вал безпосередньо впливає на якість друку і формування зображення. Його пошкодження можуть привести до сильного зниження якості друку. На оболонці вала може накопичуватися бруд і пил. Якщо присутні подряпини, то вони можуть сприяти деформації. Від цього скорочується термін служби магнітного вала і якість тонера, який використовується для друку. Магнітний вал має сильний вплив на всю роботу картриджа і є головною основою для загальної якості друку.

Поверхня валу магнітного HP P2035 / 2055 assembled AHK покрита проводящою оболонкою чорного кольору. Оболонка може вимагати самостійної заміни, окремо від усього магнітного вала. Якщо друк дуже світлий, то вам потрібна заміна тільки самої оболонки. Найчастіше це знос самої поверхні магнітного вала або результат забруднення. Якщо покриття зношене, то подивившись на магнітний вал Ви побачите сріблястий блиск оболонки. Значить покриття зношене і оболонку потрібно обов'язково замінити. Цю несправність дуже просто побачити на великих ділянках малюнка з щільною чорною заливкою. При друку тексту цей дефект можна і не виявити зовсім або він буде не так помітний.

Общие
Для бренду
Hewlett-Packard
Сумісний принтер
HP LJ P2035, HP LJ P2055
Додатково
в зібраному вигляді
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами