Смазка для термопленок ZH250-5 / высокотемпературна/ 5г АНК (6000710)

Смазка для термопленок ZH250-5 / высокотемпературна/ 5г АНК (6000710)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 305
+ 10 грн. на бонусний рахунок
305 грн.

  • Виробник: AHK
  • Модель: 6000710
  • Код товару: 208527

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага : 5 г
Гарантія : 1 міс.

Мастило для термоплівок ZH250-5 / високотемпературних / 5г АНК (6000710)

Уявити собі сучасний офіс без електронно-механічних пристроїв для друку просто неможливо! Вони є першими помічниками в бізнесі і експлуатуються досить інтенсивно. Нерідко принтери купують і для домашнього використання. Але ні один пристрій не може працювати без витратних матеріалів, які теж зношуються і ламаються. Для їх ремонту призначені ЗІП, сервісні набори, мастила і рідини.

Найбільш частою причиною несправностей в термоузлах лазерних принтерів, що працюють в умовах тертя і високих температур, є пошкодження гумовогопритискного вала, підшипників ковзання, пластмасових шестерень приводу термоузла, термоелемента і термоплівки. При заміні даної деталі обов'язково використовуються термосмазкі. Їх виробляють різні фірми.

При пошкодженні термоплівки потрібно її заміна. Щоб принтер працював якісно (тобто зображення були чіткими), в процесі ремонту термопленка і підшипники обробляються спеціальною термостійкої мастилом. Через погану мастила можна зустрітися зі зминанням паперу на виході паперу з термоузла, або зі зміщенням тексту, або повторами тексту. Використовуючи дану модель, Ви завжди будете задоволені результатом.

Общие
Вага
5 г
Гарантія
1 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами