Смазка для термопленок NewTone 2г высокотемпературная (GRFILMH2-NT)

Смазка для термопленок NewTone 2г высокотемпературная (GRFILMH2-NT)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 78
+ 3 грн. на бонусний рахунок
78 грн.

  • Виробник: NewTone
  • Модель: GRFILMH2-NT
  • Код товару: 203589

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага : 2 г
Гарантія : 1 міс.
Мастило для термоплівок NewTone 2г високотемпературна (GRFILMH2-NT)
Уявити собі сучасний офіс без електронно-механічних пристроїв для друку просто неможливо! Вони є першими помічниками в бізнесі і експлуатуються досить інтенсивно. Нерідко принтери купують і для домашнього використання. Але ні один пристрій не може працювати без витратних матеріалів, які теж зношуються і ламаються. Для їх ремонту призначені ЗІП, сервісні набори, мастила і рідини.

Найбільш частою причиною несправностей в термоузлах лазерних принтерів, що працюють в умовах тертя і високих температур, є пошкодження гумовогопритискного вала, підшипників ковзання, пластмасових шестерень приводу термоузла, термоелемента і термоплівки. При заміні даної деталі обов'язково використовуються термосмазкі. Їх виробляють різні фірми.

Термозмазка або термопаста - це пластична речовина з високою теплопровідністю. Термозмазка наноситься на керамічний термоелемент тонким шаром, акуратно розподілена по всій площі. При правильному нанесенні термосмазкі її не видно, але вона відчувається при дотику. Мастило для термоплівок NewTone 2г високотемпературна (GRFILMH2-NT) - мастило для термоплівок універсальна високотемпературна до 250 градусів, консистентна фторированная.
Общие
Вага
2 г
Гарантія
1 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами