Смазка для термопленок 5 г AHK (6000770)

Смазка для термопленок 5 г AHK (6000770)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 109
+ 4 грн. на бонусний рахунок
109 грн.

  • Виробник: AHK
  • Модель: 6000770
  • Код товару: 202370

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага : 5 г
Гарантія : Від виробника
Мастило для термоплівок 5 г AHK (6000770)
Уявити собі сучасний офіс без електронно-механічних пристроїв для друку просто неможливо! Вони є першими помічниками в бізнесі і експлуатуються досить інтенсивно. Нерідко принтери купують і для домашнього використання. Але ні один пристрій не може працювати без витратних матеріалів, які теж зношуються і ламаються. Для їх ремонту призначені ЗІП, сервісні набори, мастила і рідини.

Найбільш частою причиною несправностей в термоузлах лазерних принтерів, що працюють в умовах тертя і високих температур, є пошкодження гумовогопритискного вала, підшипників ковзання, пластмасових шестерень приводу термоузла, термоелемента і термоплівки. При заміні даної деталі обов'язково використовуються термосмазкі. Їх виробляють різні фірми.

При пошкодженні термоплівки потрібно її заміна. Щоб принтер працював якісно (тобто зображення були чіткими), в процесі ремонту термопленка і підшипники обробляються спеціальною термостійкої мастилом. Через погані мастила можна зустрітися зі зминанням паперу на виході паперу з термоузла, або зі зміщенням тексту, або повторами тексту. Використовуючи дану модель, Ви завжди будете задоволені результатом.
Общие
Вага
5 г
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами