Смазка для контактов магнитного вала АНК 5г (6000605)

Смазка для контактов магнитного вала АНК 5г (6000605)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 203
+ 7 грн. на бонусний рахунок
203 грн.

  • Виробник: AHK
  • Модель: 6000605
  • Код товару: 208539

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага/Об`єм : 5 г
Гарантія : 1 міс.

Мастило для контактів магнітного вала АНК 5г (6000605) - якісна мастило для контактів магнітних валів. Забезпечує ідеальний контакт магнітного валу в картриджі для забезпечення чудової працездатності. Мастило не тільки забезпечує безпроблемність обертання валу, але і дозволяє точно передавати контакт.

Уявити собі сучасний офіс без електронно-механічних пристроїв для друку просто неможливо! Вони є першими помічниками в бізнесі і експлуатуються досить інтенсивно. Нерідко принтери купують і для домашнього використання. Але ні один пристрій не може працювати без витратних матеріалів, які теж зношуються і ламаються. Для їх ремонту призначені ЗІП, сервісні набори, мастила і рідини.

Найбільш частою причиною несправностей в термоузлах лазерних принтерів, що працюють в умовах тертя і високих температур, є пошкодження гумовогопритискного вала, підшипників ковзання, пластмасових шестерень приводу термоузла, термоелемента і термоплівки. При заміні даної деталі обов'язково використовуються термосмазкі. Їх виробляють різні фірми.

Общие
Вага/Об`єм
5 г
Гарантія
1 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами