Смазка для контактов магнитного вала АНК 2г (6000606)

Смазка для контактов магнитного вала АНК 2г (6000606)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 109
+ 4 грн. на бонусний рахунок
109 грн.

  • Виробник: AHK
  • Модель: 6000606
  • Код товару: 208538

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага/Об`єм : 2 г
Гарантія : 1 міс.

Мастило для контактів магнітного вала АНК 2г (6000606) - якісна мастило для контактів магнітних валів. Забезпечує ідеальний контакт магнітного валу в картриджі для забезпечення чудової працездатності. Мастило не тільки забезпечує безпроблемність обертання валу, але і дозволяє точно передавати контакт.

Уявити собі сучасний офіс без електронно-механічних пристроїв для друку просто неможливо! Вони є першими помічниками в бізнесі і експлуатуються досить інтенсивно. Нерідко принтери купують і для домашнього використання. Але ні один пристрій не може працювати без витратних матеріалів, які теж зношуються і ламаються. Для їх ремонту призначені ЗІП, сервісні набори, мастила і рідини.

Найбільш частою причиною несправностей в термоузлах лазерних принтерів, що працюють в умовах тертя і високих температур, є пошкодження гумовогопритискного вала, підшипників ковзання, пластмасових шестерень приводу термоузла, термоелемента і термоплівки. При заміні даної деталі обов'язково використовуються термосмазкі. Їх виробляють різні фірми.

Термосмазка або термопаста - це пластичне речовина з високою теплопровідністю. Термосмазка наноситься на керамічний термоелемент тонким шаром, акуратно розподілена по всій площі. При правильному нанесенні термосмазкі її не видно, але вона відчувається при дотику.

Общие
Вага/Об`єм
2 г
Гарантія
1 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами