Кабель DVI 4,5m 18/18 відео 4.5m GMB CC-DVI-15

Кабель DVI 4,5m 18/18 відео 4.5m GMB CC-DVI-15

У наявності
Рейтинг:

У наявності 192
+ 5 грн. на бонусний рахунок
192 грн.

  • Виробник: Cablexpert
  • Модель: CC-DVI-15
  • Код товару: 52199

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип кабель/подовжувач/розгалужувач : кабель
Роз'єм 1 : DVI
Роз'єм 2 : DVI
Довжина : 4.5 м
Колір : белый
Кабель DVI to DVI 18pin, 4.5m GEMBIRD (CC-DVI-15) - кабель, призначений для передачі відеозображення на цифрові пристрої відображення, такі як рідкокристалічні монітори і проектори. Dvi-d, як цифровий стандарт, використовувався для зв'язку монітора комп'ютера і в місце аналогового vga. Але зараз частіше використовується для передачі відео даних при підключенні персональних комп'ютерів до телевізорів, проекторів та ін. пристроями, що мають роз'єм dvi-d. Роз'єми dvi бувають 3-х видів: dvi-a - аналоговий роз'єм; dvi-d - цифровий роз'єм; dvi-i - комбінований роз'єм.

Дані кабелі є девайсами фірмового виробництва, в таких пристроях використовуються кращі в своєму роді матеріали і найбільш передові на сьогоднішній день технології створення і надійного високошвидкісного каналу передачі графічної інформації. Роз'єми стійкі до стирання, що в свою чергу дозволяє не знижуватися якості переданого сигналу при частому використанні кабелю. Завдяки подвійному екрануванню передається сигнал надійно захищений від різних зовнішніх перешкод і спотворень, на виході користувач отримає сигнал ідентичний тому, який вийшов з джерела.

Основними достоїнствами кабелю DVI to DVI 18pin, 4.5m GEMBIRD (CC-DVI-15) є: екранування від перешкод, провідник з безкисневої міді 99.99% очищення і загальне якісне виконання. Також слід відзначити велику довжину кабелю, що дозволяє з'єднувати пристрої, що знаходяться досить далеко один від одного.
Общие
Тип кабель/подовжувач/розгалужувач
кабель
Роз'єм 1
DVI
Роз'єм 2
DVI
Довжина
4.5 м
Колір
белый
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами