Роутер Ubiquiti AmpliFi HD

Роутер Ubiquiti AmpliFi HD

У наявності
Рейтинг:

У наявності 19736
+ 224 грн. на бонусний рахунок
19 736 грн.

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AFI-HD
  • Код товару: 194585

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діапазон частот : 5 ГГц
Кількість портів LAN : 4
Швидкість, стандарт Wi-Fi : ac
Підтримка MESH : не визначено
Режими роботи : Wi-Fi маршрутизатор, посилювач сигналу

AmpliFi HD – це флагман пристроїв серії AmpliFi. З його допомогою можна досягти досить високих показників у сфері розгортання зони бездротового зв'язку в котеджі великого розміру, величезному заміському будинку або в квартирі. Нові технології, що впроваджені в дане обладнання, дозволяють досягти сумарної пропускної здатності 5.25 Гб/с. Що раніше було просто недосяжно для пристроїв даного класу.

Універсальна Wi-Fi система AmpliFi HD трикомпонентна. Роутер і 2 підсилювальні модулі. Роутер за функціями виконує також роль базової станції. Підсилювальні модулі просто інтегруються в будь-яке місце приміщення. Відбувається все дуже просто і швидко. Основа підсилювального модуля встановлюється в розетку, зверху на нього встановлюється антенний блок. Кріплення відбувається за рахунок оригінального по конструкції магнітного кріплення. Все це спрощує процес складання і дозволяє антенам займати потрібне положення. Ще й присутня шкала індикації рівня сигналу.

Рекордна пропускна здатність 5.25 Гб/с стала можлива за рахунок підтримки стандарту WiFi 802.11 ac і антеною схеми MIMO 3×3. При цьому пристроєм підтримуються всі версії попередніх стандартів Wi-Fi. А значить будь-який пристрій зможе отримати доступ до мережі на території, що вкрита завдяки AmpliFi HD. Площа покриття сягає 1900 м2. Раніше таким показником могли похвалитися тільки дорогі Wi-Fi системи професійного рівня.

Дизайн AmpliFi HD оригінальний. Це куб з РК дисплеєм. Круглий дисплей відображає стан пристрою, в реальному часі показує швидкість з'єднання та інші потрібні службові дані.

Як бачите, AmpliFi HD – це справді революційне рішення. З його допомогою будь гаджет можна буде підключити до всесвітньої мережі навіть в найскладніших умовах. Високошвидкісний доступ гарантований.(+р)

Общие
Діапазон частот
5 ГГц
Кількість портів LAN
4
Швидкість, стандарт Wi-Fi
ac
Підтримка MESH
не визначено
Режими роботи
Wi-Fi маршрутизатор, посилювач сигналу
Висота (мм)
Висота: 41 мм
Глибина (мм)
Глибина: 240 мм
Тип антени
вбудовані
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами