Медіаконвертер TP-LINK MC112CS

Медіаконвертер TP-LINK MC112CS

У наявності
Рейтинг:

У наявності 965
965 грн.

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: MC112CS
  • Код товару: 14698

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
LED індикатори : передача або прийом даних
Довжина хвилі, нм : TX: 1310 нм; RX: 1550 нм
Споживана потужність : 2.41 Вт
Роз'єм lex : Simplex SC
Відстань передачі даних : До 60 км
LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)
Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 100BASE-FX з кручений парою 100Base-TX і навпаки.

Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам заощадити 50% вартості кабелю, так як передача і отримання проводиться по одному і тому ж кабелю. Розроблений спеціально під стандарти IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX і 100Base-FX, медіаконвертор MC112CS призначений для використання з одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається по роз'єму SC. Медіаконвертор MC-112CS TP-Link відноситься до класу приладів, які використовують довгохвильової лазер (LX) при здійсненні передачі з максимальною швидкістю. При передачі або приймання телефоном даних конвертер працює на довжинах хвиль 1310 нм при передачі та 1550 нм при отриманні. Таким чином, щоб взаємодіяти з MC112CS, пристрій на іншому кінці дроту повинно працювати на 1310 нм при передачі та 1550 нм при отриманні.

Так, медіаконвертор MC-112CS TP-Link, що випускається компанією TP-LINK, є саме таким пристроєм, і повністю сумісний з MC112CS. Серед інших функцій даного пристрою слід зазначити можливість використання медіаконвертера в якості незалежного вироби (не потрібно шасі для кріплення) з підтримкою Auto MDI / MDI-X і автоматичного узгодження в дуплексному режимі.
Общие
LED індикатори
передача або прийом даних
Довжина хвилі, нм
TX: 1310 нм; RX: 1550 нм
Споживана потужність
2.41 Вт
Роз'єм lex
Simplex SC
Відстань передачі даних
До 60 км
Швидкість передачі даних
100 Mbps
Тип оптоволокна
Одномодовый
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами