Медіаконвертер TP-LINK MC111CS

Медіаконвертер TP-LINK MC111CS

У наявності
Рейтинг:

У наявності 788
788 грн.

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: MC111CS
  • Код товару: 14697

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
LED індикатори : FDX/Col, Link/Act, PWR, SPD
Дальність передачі : до 20 км
Довжина хвилі, нм : TX: 1550 нм; RX : 1310 нм
Порти 100BASE-FX : 1
Споживана потужність : 2.49 Вт

TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений парою 100Base-TX і навпаки. Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам заощадити 50% вартості кабелю, так як передача й одержання проводиться по одному і тому ж кабелю.

Розроблений спеціально під стандарти IEEE 802.3 u 10/100Base-TX і 100Base-FX, медіаконвертер MC111CS призначений для використання з одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається по роз'єму SC. MC111CS відноситься до класу приладів, які використовують довгохвильовій лазер (LX) при здійсненні передачі з максимальною швидкістю. При передачі та отриманні даних конвертер працює на довжинах хвиль 1550 нм при передачі і 1310 нм при отриманні. Таким чином, щоб взаємодіяти з MC111CS, пристрої на іншому кінці дроту повинні працювати на 1310 нм при передачі і 1550 нм при отриманні. Так, медіаконвертер MC112CS, що випускається компанією TP-LINK, є саме таким пристроєм, і повністю сумісний з MC111CS.

Серед інших функцій цього пристрою слід зазначити можливість використання медіаконвертера в якості незалежного вироби (для MC111CS не потрібно шасі для кріплення) або разом з 19 спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X.

Общие
LED індикатори
FDX/Col, Link/Act, PWR, SPD
Дальність передачі
до 20 км
Довжина хвилі, нм
TX: 1550 нм; RX : 1310 нм
Порти 100BASE-FX
1
Споживана потужність
2.49 Вт
Роз'єм lex
Duplex SC
Відстань передачі даних
До 20 км
Швидкість передачі даних
100 Mbps
Тип оптоволокна
Одномодовый
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами