Комутатор Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM

Комутатор Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM

У наявності
Рейтинг:

У наявності 16491
+ 201 грн. на бонусний рахунок
16 491 грн.

  • Виробник: Mikrotik
  • Модель: CRS328-4C-20S-4S+RM
  • Код товару: 203115

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 33
Форм-фактор : в стойку
Висота (мм) : Висота: 44 мм
Глибина (мм) : Глибина: 200 мм
Корпус : Металевий

Комутатор мережевий Mikrotik CRS328-4C-20S-4S + RM

Керований комутатор 3 рівня з функціями маршрутизатора на базі SwOS / RouterOS має 28 незалежних портів *: 20 SFP-портів, 4 порти SFP + для модулів 10G і 4 комбінованих порту 1G RJ45 / SFP з комбо-групи. Ці порти програмно настроюється - підключивши всі вісім кабелів, використовуйте скрипти, щоб вибрати які чотири комбінованих порту будуть активні

Корпус 1U для монтажу в стійку оснащений двома блоками живлення 100-240 В AC з функцією аварійного перемикання. Консольний порт RJ45 призначений для управління і налагодження, а кнопка "Режим" налаштовується для виконання будь-яких команд RouterOS.

Функція подвійний завантаження (Dual boot) надає можливість вибору операційної системи: RouterOS або SwOS. Якщо ви віддаєте перевагу спрощену, розроблену для комутаторів ОС з характерними функціями, вибирайте SwOS. А якщо хочете використовувати маршрутизацію і інші функції 3 рівня на своєму CRS-пристрої - завантажуйте RouterOS. Вибір необхідної операційної системи доступний з RouterOS, SwOS або в налаштуваннях завантажувач RouterBOOT. Повний набір функцій за привабливою ціною забезпечує краще на ринку співвідношення ціна / продуктивність.

Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб.

Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу. У 2008 році було прийнято рішення, що для побудови мережевої інфраструктури в бразильському муніципалітеті буде використано виключно обладнання під брендом MikroTik. В рамках уругвайських програм під назвою OLPC на основі продукції даного виробника в школах була створена загальнонаціональна бездротова мережа.

Общие
Кількість портів LAN
33
Форм-фактор
в стойку
Висота (мм)
Висота: 44 мм
Глибина (мм)
Глибина: 200 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами