Комутатор Mikrotik CRS106-1C-5S
- Виробник: Mikrotik
- Модель: CRS106-1C-5S
- Код товару: 187276
Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S- типовий представник гібридних Cloud Router Switch від MikroTik. Пристрій поєднує в собі як комутатор рівня 2, так і дозволяє налаштувати маршрутизатор рівня 3, це стало можливим завдяки використанні RouterOS з рівнем ліцензії 5. Справедливо буде зауважити, що CRS106-1C-5S в порівнянні зі звичайними маршрутизаторами, все ж програє в швидкості.
Компактний форм-фактор, розміром 114 x 137 x 29 мм, який ближче до десктопних моделей роутерів компанії, дає можливість розміщувати пристрій в розподільному ящику або боксах невеликих розмірів. На передній панелі знаходиться 5 SFP портів 100/1000 Mb / s. і гніздо живлення від штатного БП. На тильній стороні доступний комбо-порт і порт підключення консолі. Комбо-порт: RJ45 і SFP, однак, одночасно активним з них може бути тільки один.
Кнопка reset знаходиться збоку. Таким чином, в налаштуваннях можна використовувати два варіанти роботи пристрою: Перший - 5 слотів SFP і 1 RJ45, при цьому у нас є можливість живити пристрій від кручений пари Passive PoE. Другий - в 6 слотів SFP. За швидкість роботи девайса відповідає система на кристалі від Qualcomm. Одноядерний процесор QCA8511 з тактовою частотою 400 МГц. Флеш пам'ять об'ємом 16 Мбайт. Обсяг ОЗУ 128 Мбайт. Апаратний свитч 12 інтерфейсів. Шина між ЦП і світче в 1 Гбіт / сек. У режимі роботи комутатора рівня 2, трафік обробляється тільки на апаратному світче. При використанні в режимі маршрутизатора, трафік обробляється на ЦП, що і призводить до невеликих осіданням в продуктивності.
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб. Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу.