Комутатор Zyxel GS3700-24

Комутатор Zyxel GS3700-24

У наявності
Рейтинг:

У наявності 28239
28 239 грн.

  • Виробник: Zyxel
  • Модель: GS3700-24
  • Код товару: 223198

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 29
Jumbo-фрейм : 9216 байт
Температура зберігання : від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор : в стойку
Вага (г) : 7.24 кг

Комутатор мережевий ZyXel GS3700-24 - це потужний керований гігабітний комутатор Layer 2 Plus (Layer 3 Lite), який призначений для рівня доступу мережі дата-центру, ядра / рівня агрегування мережі компанії SMB і бізнес-критичних додатків. Виріб підтримує набір просунутих функцій, включаючи статичну маршрутизацію, маршрутизацію на базі політик (PBR), VRRP і ECMP. Для захисту від апаратних збоїв комутатор обладнаний двома джерелами живлення, замінними в гарячому режимі вентиляторами і блоками харчування.

Відмовостійкість та висока доступність для безперервності бізнесу. У GS3700-24 відсутні точки одиночного відмови (NSPOF), їх апаратна і програмна архітектура гарантує необхідну для безперервності бізнесу відмовостійкість. Для резервування на апаратному рівні вони обладнані двома внутрішніми джерелами живлення, що гарантує продовження роботи комутатора при виході з ладу одного з джерел, а також економить місце в стійці в порівнянні з використанням зовнішніх джерел живлення.

Також виріб підтримує функції програмного забезпечення Equal Cost Multipath Routing (ECMP) і Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP), що поліпшують доступність і надійність мережі. Технологія cross-stack LACP дозволяє передавати трафік по іншим з'єднанням після випадкового скидання налаштувань LACP і забезпечує відмовостійкість.

Різноманітні можливості Zyxel One Network. Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею, Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel ONE Network Utility (ZON Utility).

Zyxel Smart Connect допомагає мережевим пристроям Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно одне клацання мишею. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристроїв, в тому числі комутаторів, точок доступу і шлюзів.

Общие
Кількість портів LAN
29
Jumbo-фрейм
9216 байт
Температура зберігання
від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор
в стойку
Вага (г)
7.24 кг
Висота (мм)
Висота: 40 мм
Глибина (мм)
Глибина: 437 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
60 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами