Комутатор Zyxel GS1900-24

Комутатор Zyxel GS1900-24

У наявності
Рейтинг:

У наявності 5255
5 255 грн.

  • Виробник: Zyxel
  • Модель: GS1900-24-EU0101F
  • Код товару: 223189

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 26
Jumbo-фрейм : 9000 байт
QoS (приоритезация даних) : пріоритезація трафіка по порту 802.1p
сертифікація : BSMI, CE, C-Tick, FCC, RoHS
Температура зберігання : від -40˚ до 70˚ C

Комутатор мережевий ZyXel GS1900-24 (GS1900-24-EU0101F) - комутатор з Smart-управлінням, який забезпечує гигабитную швидкість і основні функції контролю. Застосування цього комутатора істотно покращує гнучкість мереж малого бізнесу і можливість підключення до них. Виріб оснащений функціями скорочення енергоспоживання, не має вентилятора і повністю підтримує IPv6, що гарантує готовність вашої мережі до розширення в майбутньому. Комутатор підтримує безліч корисних функцій і забезпечує чудову продуктивність. Він покращує швидкодію і безпеку мережі вашої компанії, а також не створює додатковий шум у вашому офісі.

Різноманітні можливості Zyxel ONE Network. Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею, Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel ONE Network Utility (ZON Utility). Zyxel Smart Connect допомагає мережевих пристроїв Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно тільки один клацання мишею. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристроїв, в тому числі комутаторів, точок доступу і шлюзів.

Проста інтуїтивно-зрозуміла настройка за допомогою візарду. Зручний інтерфейс управління Zyxel GS1900-24 на базі Web-браузера спрощує конфігурування і керування мережею невеликої компанії, а інтуїтивно-зрозуміла програма-візард дозволяє за кілька хвилин налаштувати конфігурацію без складних процедур завдання її параметрів, виконавши тільки кілька клацань мишею. Візард дає покрокові інструкції по початковому налаштуванні і налаштування параметрів VLAN, Guest VLAN і QoS. З програмою-Візард користувач швидко і легко виконає чотири типові процедури налаштування параметрів мережі. Це не тільки економить робочий час і зусилля адміністратора мережі, але і дозволяє впоратися з розгортанням мережі звичайному користувачеві ПК.

Общие
Кількість портів LAN
26
Jumbo-фрейм
9000 байт
QoS (приоритезация даних)
пріоритезація трафіка по порту 802.1p
сертифікація
BSMI, CE, C-Tick, FCC, RoHS
Температура зберігання
від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор
в стойку
Вимоги PoE
без PoE
Висота (мм)
Висота: 44 мм
Глибина (мм)
Глибина: 131 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
60 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами