Комутатор Zyxel GS-108S V2

Комутатор Zyxel GS-108S V2

У наявності
Рейтинг:

У наявності 1269
1 269 грн.

  • Виробник: Zyxel
  • Модель: GS-108SV2-EU0101F
  • Код товару: 223180

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 8
Jumbo-фрейм : 9000 байт
сертифікація : BSMI, CE, FCC
Температура зберігання : від -20˚ до 70˚ C
Форм-фактор : настільний

Комутатор мережевий ZyXel GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F)

GS-108S - це компактний комутатор від Zyxel, який дозволить створити нову мережу, що об'єднує кілька комп'ютерів, або підключити до вашої мережі додатковий комп'ютер, мережевий накопичувач, принтер, ігрову приставку, медиасервер, медіаплеєр і інші пристрої, що вимагають максимальної швидкості в мережі.

Пріоритетні порти призначені для пристроїв і додатків, чутливих до якості обслуговування. Це можуть бути додатки голосового зв'язку, IP-телефонії, онлайн-ігор, потокового мультимедіа. При пікових навантаженнях такі порти обслуговуються в першу чергу.

Комутатор Zyxel GS-108S не вимагає настройки і сумісний з комп'ютерними платформами, що працюють під управлінням будь-яких операційних систем. Він компактний, безшумний і розрахований на цілодобову роботу.

Комутатор має компактні розміри і стильним зовнішнім виглядом, що дозволяє розміщувати його безпосередньо на робочому столі або закріпити на стіні. 8 портів 10-100-1000Base-T передбачені для підключення обладнання з високою швидкістю обміну даними. З його допомогою ви зможете створити мережу для спільного доступу до документів і файлів.

Комутатор оснащений спеціальною панеллю керування зі світловими індикаторами, за допомогою яких зручно здійснювати моніторинг за актуальним станом мережі. Пристрій вказує автоматично з'єднання. Харчування здійснюється від побутової електромережі, тому підійде для домашнього використання.

Компанія ZyXEL Communications Corp, відома з 1989 року, - тайванський лідер у виробництві комп'ютерного телекомунікаційного обладнання. Основна специфікація діяльності - створення Ethernet, ADSL, Wi-Fi, VoIP, Wi-Fi технологій.

ZyXel славиться dialup-модемами, які мали широку популярність в Росії і в Україні. Сьогодні найбільше затребуване DSL-обладнання, вироблене фірмою, перш за все інтернет-центри і ADSL-модеми.

ZyXEL на всьому пострадянському просторі працює з 1992 року. Вона швидко зайняла лідируючі позиції на ринку телекомунікаційного обладнання. І все це завдяки повної адаптації продукції до місцевих умов і активному розвитку партнерської мережі, яка в даний час об'єднує понад 230 системних інтеграторів і реселерів.

Общие
Кількість портів LAN
8
Jumbo-фрейм
9000 байт
сертифікація
BSMI, CE, FCC
Температура зберігання
від -20˚ до 70˚ C
Форм-фактор
настільний
Вага (г)
0.15 кг
Висота (мм)
Висота: 32 мм
Глибина (мм)
Глибина: 80 мм
Корпус
Пластиковий
Гарантія
60 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами