Комутатор Mikrotik CRS305-1G-4S+IN

Комутатор Mikrotik CRS305-1G-4S+IN

У наявності
Рейтинг:

У наявності 5870
5 870 грн.

  • Виробник: Mikrotik
  • Модель: CRS305-1G-4S+IN
  • Код товару: 223157

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 5
Форм-фактор : настільний
Висота (мм) : Висота: 28 мм
Глибина (мм) : Глибина: 115 мм
Корпус : Металевий

Комутатор мережевий Mikrotik CRS305-1G-4S + IN

Компактний, але потужний, комутатор, що володіє чотирма портами SFP + для з'єднане 10 Гбіт / с по порту, одним гігабітним портом Еthernet і двома роз'ємами живлення постійним струмом для резервування. Виріб укладено в дуже компактний і обтічний металевий корпус без будь-яких вентиляторів, що забезпечує безшумне функціонування.

Пристрій має функцію "Dual boot" (подвійний завантажувальний образ), що дозволяє вибирати між двома операційними системами (ОС) - RouterOS або SwOS. SwOS варто використовувати в разі, якщо потрібна спрощена операційна система тільки зі специфічними комутаційними властивостями. RouterOS ж, варто застосовувати, якщо знадобиться використовувати в CRS маршрутизацію і інші функції третього рівня. Бажану операційну систему можна вибрати в RouterOS, в SwOS або в засобі завантаження RouterBOOT. Весь набір функцій поставляється по революційній ціною, забезпечуючи краще співвідношення ціна / продуктивність на ринку.

Особливості: чотири порти SFP +. Один гігабітний порт Ethernet. Пропускна здатність без блокування: 41 Гбіт / с. Продуктивність комутації: 82 Гбіт / с. Швидкість пересилання даних: 61 мільйон пакетів в секунду. Два роз'єму постійного струму для резервування. Максимальна споживана потужність: 12 Вт (з підключеними пристроями - 18 Вт). Підтримує PoE + IEEE 802.3at / af і пасивне РоЕ 12-57 В. Металевий корпус. Безвентиляторний функціонування.

Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб.

 Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу.

Общие
Кількість портів LAN
5
Форм-фактор
настільний
Висота (мм)
Висота: 28 мм
Глибина (мм)
Глибина: 115 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами