Коммутатор Mikrotik CRS105-5S-FB

Коммутатор Mikrotik CRS105-5S-FB

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 2170
2 170 грн.

  • Виробник: Mikrotik
  • Модель: CRS105-5S-FB
  • Код товару: 238207

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Количество портов: 5
Форм-фактор: вулична
Гарантия: 12 міс.

Cхожі товари

Комутатор мережевий Mikrotik CRS105-5S-FB

FiberBox вдає із себе гібридний маршрутизатор серії CRS для застосування зовні приміщення. Пристрій оснащений п'ятьма портами SFP і вологозахищений корпусом, завдяки чому підійде для використання там, де кручена пара накладає свої обмеження по максимальній дальності. Сфера застосування FiberBox - установка на стовпах в парі з додатковим комутаційним шафою, який забезпечить захист від вологи підсистему харчування і розпаювання волокон. Крім цього, пристрій можна застосовувати також на щоглах і в щитових.

Зручний монтаж на DIN-рейку. Для більшої зручності в комплект поставки включено спеціальний металевий кріпильний елемент, який дозволяє змонтувати пристрій на звичайну DIN-рейку. Корпус CRS105-5S-FB спроектований таким чином, щоб забезпечити захист оптичних з'єднань і гнізд від негативного впливу пилу і вологи. І, хоч FiberBox спроектований на базі CRS106-1C-5S, в ньому відсутній додатковий комбо-порт з підтримкою PoE.

Функціональні можливості. CRS105-5S-FB відноситься до сімейства CRS (Cloud Router Switch), це багатофункціональні комутатори Layer 2, що поєднують в собі можливості Layer 3. На відміну від звичайних комутаторів, CRS105 працює під управлінням повнофункціональної операційної системи RouterOS з 5-м рівнем ліцензії, в той час як звичайні комутатори Mikrotik працюють під управлінням спрощеного програмного забезпечення SwOS. Крім операційної системи, підтримку функцій маршрутизації забезпечує обчислювальний процесор Qualcomm QCA8511 з робочою частотою 400 МГц.

Хоч пристрій і оснащено 128 Мб оперативної пам'яті, обчислювальних можливостей процесора досить тільки для обробки і маршрутизації трафіку що не перевищує 560-580 Мбіт. У зв'язку з цим, рекомендується використовувати режим комутації з портів з частковим використанням L3. У той же час, пристрій не має обмежень на використання в якості контролера CAPsMAN для управління точками доступу. Звертаємо вашу увагу, комутація портів реалізована за допомогою апаратного Switch Chip, завдяки чому ресурси процесора не задіюються при обробці Layer 2.

Общие
Количество портов
5
Форм-фактор
вулична
Гарантия
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами