Комутатор HP 1405 5G v3

Комутатор HP 1405 5G v3

У наявності
Рейтинг:

У наявності 839
839 грн.

  • Виробник: HPE
  • Модель: JH407A
  • Код товару: 224207

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 5
Jumbo-фрейм : 9216 байт
Температура зберігання : від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор : настільний
Вага (г) : 0.18 кг

Серія HPE OfficeConnect 1405 - це некеровані комутатори Plug-and-Play 2-го рівня з фіксованими портами, призначені для невеликих офісів. Ці комутатори попередньо налаштовані. Всі з'єднання виконуються з використанням недорогого мідного кабелю Ethernet.

Комутатори сертифіковані як пристрої класу B, підтримують функції енергозбереження та працюють безшумно. Вони також підтримують ряд зручних функцій адміністрування, таких як автоматичне визначення швидкості. Це ідеальний вибір для тих, кому потрібен надійний пристрій з довгим терміном служби, малим енергоспоживанням і низькою вартістю володіння.

Нові комутатори початкового рівня для невеликих офісів. Підтримується технологія Plug and play, не вимагає настройки обладнання. Підвищення ефективності мережі (QoS) завдяки контролю якості обслуговування і управління мережевим трафіком. Технологія економії енергії Energy Efficient Ethernet.

Зручність використання. Комутатори серії HPE OfficeConnect 1405 забезпечують просте підключення з автоматичним настроюванням. Завдяки світлодіодному дисплею з індикаторами для кожного порту можна швидко оцінити статус, активність, швидкість і стан полнодуплексного режиму. Засоби контролю трафіку забезпечують надійний зв'язок при роботі в повнодуплексному режимі.

Надійне підключення і висока продуктивність. У комутаторах серії HPE OfficeConnect 1405 з Auto-MDIX передбачена автоматична настройка всіх портів 10/100 і 10/100/1000 під потрібний тип кабелю (прямий чи перехресний). Підтримка пакетів Jumbo тільки для портів Gigabit Ethernet до розміру кадру до 9216 байт для підвищення продуктивності при передачі великих обсягів даних. Напівдуплексний і повнодуплексний режими роботи з автоматичним визначенням швидкості дозволяють в два рази підвищити пропускну здатність кожного порту.

Якість послуг (QoS). Комутатори серії HPE OfficeConnect 1405 підтримують стандарт IEEE 802.1p, забезпечуючи передачу даних на пристрої на основі пріоритету і типу трафіку. Ці комутатори підтримують Energy Efficient Ethernet.

Общие
Кількість портів LAN
5
Jumbo-фрейм
9216 байт
Температура зберігання
від -40˚ до 70˚ C
Форм-фактор
настільний
Вага (г)
0.18 кг
Висота (мм)
Висота: 35.6 мм
Глибина (мм)
Глибина: 91.4 мм
Корпус
Пластиковий
Гарантія
60 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами