Комутатор HongRui HR600-ATG-84F-SFP

Комутатор HongRui HR600-ATG-84F-SFP

У наявності
Рейтинг:

У наявності 12788
+ 156 грн. на бонусний рахунок
12 788 грн.

  • Виробник: HongRui
  • Модель: 7522
  • Код товару: 224772

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 12
Форм-фактор : настільний
Вага (г) : 0.8 кг
Вимоги PoE : PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт
Гарантія : 12 міс.

Керований індустріальний PoE-комутатор HongRui HR600-ATG-84F-SFP призначений для побудови мереж передачі даних середнього і великого масштабу. Завдяки підтримці технології PoE, комутатор є ідеальним рішенням при впровадженні систем IP-відеоспостереження в офісах, приватних будинках, на складах, на промислових підприємствах, в державних установах і ін. Об'єктах, дозволяючи живити встановлюються камери за допомогою того ж кабелю, по якому передається потік даних. Це дозволяє спростити процес інсталяції і заощадити на прокладці кабелів живлення.

 Підтримка швидкого інтерфейсу 1000 Мбіт / с дозволяє працювати з камерами дуже високою роздільною здатністю та іншим обладнанням, яке пред'являє високі вимоги до пропускної здатності мережі. Підключення до комутатора входять в мережу пристроїв здійснюється по кабелю типу "вита пара". Рекомендується використовувати Ethernet кабель категорії 5 і краще.

Комутатор автоматично визначає підтримку PoE-технології і класу підключається, а також швидкість роботи пристрою по мережі. Комутатор має можливість набирати за допомогою потоком (Flow Control). Вона потрібна для регулювання передачі сигналів в залежності від пропускної здатності і навантаження мережевого порту. Велика концентрація трафіку на мережевому порту може викликати падіння його пропускної здатності і перевантаження буферної пам'яті, через що відбувається відкидання пакетів і втрата мережевих кадрів.

Щоб цього не відбувалося, комутатор використовує управління потоком (Flow Control) згідно зі стандартом IEEE802.3x в дуплексному режимі (full duplex) і управління потоком методом зворотного тиску (Back pressure) в напівдуплексному режимі (half duplex). Управління потоком в дуплексному режимі має на увазі відправку сигналу паузи на передавальний порт, що дозволяє призупинити передачу при занадто великому навантаженні на приймаючий порт (при переповненні буфера на приймаючому порту). У напівдуплексному режимі здійснюється відправка на передавальний порт сигналу колізії (імітація стану колізії), через що передає порт на деякий час припиняє передачу, що розвантажує приймає порт.

Общие
Кількість портів LAN
12
Форм-фактор
настільний
Вага (г)
0.8 кг
Вимоги PoE
PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами