Комутатор Edge-core ECS3510-52T

Комутатор Edge-core ECS3510-52T

У наявності
Рейтинг:

У наявності 11625
11 625 грн.

  • Виробник: Edge-core
  • Модель: ECS3510-52T
  • Код товару: 226436

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 56
QoS (приоритезация даних) : 4 пріоритетних черги, підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP, розклад черг: SP, WRR, SP + WRR, суворий пріоритет
Додатки IPv6 : IPv6 Interface
Форм-фактор : в стойку
Висота (мм) : Висота: 43 мм
Комутатор ECS3510-52T Edge-Core відрізняється високою щільністю портів на 1 юніт і широким функціоналом, що дає можливість оператору надавати весь спектр мультисервісних послуг (VoIP, IP/TV і ін), водночас гарантуючи високий рівень безпеки і захисту від мережевих загроз (DoS атак, підміни IP-адрес тощо). Даний комутатор абсолютно готовий для впровадження в мережі IPv6. Функціонал пристрою розроблений спеціально для використання його як комутатора доступу в Metro Ethernet мережах сервіс провайдерів.

Переваги ECS3510-52T EDGE-CORE
• Продуктивність і масштабованість з комутаційною потужністю 17,6 Гбіт/с
• Підтримка G. 8032 Ethernet Ring Protection Switching з можливістю виявлення мережі та відновлення після інцидентів без впливу на користувачів
• Безперервна доступність - протокол швидкого Spanning Tree IEEE802.1w, протокол множинного сполучного дерева IEEE 802.1 s, реєстрація багатоадресної VLAN (MVR), відстеження IGMP, функція голосових VLAN і тег VLAN IEEE 802.1 Q-in-Q.
• Всеосяжний QoS-трафік має пріоритет у відповідності з 802.1 p, DSCP, пріоритетом IP і номером порту TCP/UDP, забезпечуючи оптимальну продуктивність для додатків реального часу (голос, відео і т. д.)
• Розширена безпека з обмеженнями безпеки порту, управління доступом на основі портів або MAC на основі IEEE 802.1 X, списки контролю доступу (ACL), TACACS + аутентифікація для додатків, приватні VLAN і Secure Shell (SSH) і Secure Sockets Layer (SSL/HTTPS), що забезпечують безпечне керування мережею.
• Просте управління зі стандартним інтерфейсом командного рядка (CLI), IP Source Guard, відстеженням DHCP і DHCP.

Захист комутатора від крадіжки
Обладнання Edge-Core, яке володіє високими технічними характеристиками і привабливою ціною, представляє великий інтерес для злому. Ви можете використовувати більш надійні ящики з сигналізацією або відеоспостереження, але комутатори Edge-Core також мають більш надійний засіб захисту від крадіжки - це зміна прошивки, яка зробить неможливим подальше використання обладнання зловмисниками.
Общие
Кількість портів LAN
56
QoS (приоритезация даних)
4 пріоритетних черги, підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP, розклад черг: SP, WRR, SP + WRR, суворий пріоритет
Додатки IPv6
IPv6 Interface
Форм-фактор
в стойку
Висота (мм)
Висота: 43 мм
Глибина (мм)
Глибина: 230 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами