Комутатор D-Link DGS-1210-28MP 24x1GE PoE, 4xSFP 1G, PoE бюджет 370W, Smart

Комутатор D-Link DGS-1210-28MP 24x1GE PoE, 4xSFP 1G, PoE бюджет 370W, Smart

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 19881
19 881 грн.

  • Виробник: D-Link
  • Модель: DGS-1210-28MP
  • Код товару: 173317

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість портів LAN : 32
Jumbo-фрейм : 10000 байт
QoS (приоритезация даних) : обмеження швидкості передачі даних по порту / потоку, підтримка 8 пріоритетних черг, розклад черг: SP, WDRR, суворий пріоритет
Віртуальні мережі : 802.1Q tag VLAN
Метод передачі : Store-and-Forward (зберігання і передача)

Cхожі товари

Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту SmartConsole і Compact Command Lines. Комутатори даної серії також підтримують такі функції, як фільтрація ACL і D-Link Safeguard Engine. Більш того, серія комутаторів DGS-1210 підтримує функцію Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для «голосового трафіку. DGS-1210 виконаний в металевому корпусі для установки в 19-дюймову стійку, оснащений інноваційною пасивною системою охолодження.

Технологія D-Link Green
Компанія D-Link займає провідні позиції в розвитку інноваційної енергозберігаючої технології, не знижує продуктивність і функціональні можливості пристрою. Технологія передбачає автоматичну зміну рівня переданого сигналу в залежності від довжини підключаємих кабелів (до 20 метрів). Застосування технології Green Ethernet дозволяє комутатору шляхом опитування стану портів отримувати інформацію про їх активність і, при необхідності, автоматично відключати неактивні порти.

Гнучка інтеграція в існуючу мережу
Комутатори серії DGS-1210 оснащені мідними портами Gigabit Ethernet, що забезпечують підключення по існуючому кабелю категорії 5 на основі витої пари. Кожен комутатор оснащений двома або чотирма комбо-портами SFP для гнучкого підключення по оптиці до магістралей і серверів. За допомогою майстра попередніх налаштувань, адміністратор може швидко зробити попередні налаштування на комутаторі.

Розширені функції рівня 2
Комутатори DGS-1210 підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Aggregation Control Protocol (LACP). Управління потоком IEEE 802.3 x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Підтримуючи швидкість 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатор забезпечують високу швидкість передачі для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлена петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення типів мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.
Общие
Кількість портів LAN
32
Jumbo-фрейм
10000 байт
QoS (приоритезация даних)
обмеження швидкості передачі даних по порту / потоку, підтримка 8 пріоритетних черг, розклад черг: SP, WDRR, суворий пріоритет
Віртуальні мережі
802.1Q tag VLAN
Метод передачі
Store-and-Forward (зберігання і передача)
сертифікація
BSMI, CCC, CE, C-Tick, CUL, FCC, VCCI
Списки доступу (ACL)
фільтрація пакетів L2 - L4: TCP / UDP-портів джерела і призначення
Температура зберігання
від -20˚ до 70˚ C
Форм-фактор
в стойку
Вага (г)
3.9 кг
Висота (мм)
Висота: 44 мм
Глибина (мм)
Глибина: 250 мм
Корпус
Металевий
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами