Корпус CHIEFTEC UNC-410S-B-U3-OP ; Класс корпуса - Серверные, типоразмер - Rackmount, поддерживаемые материнские платы - CEB, ATX, Micro - ATX, наличи

Корпус CHIEFTEC UNC-410S-B-U3-OP ; Класс корпуса - Серверные, типоразмер - Rackmount, поддерживаемые материнские платы - CEB, ATX, Micro - ATX, наличи

У наявності
Рейтинг:

Доступні опції


У наявності 9391
9 391 грн.

  • Виробник: Chieftec
  • Модель: UNC-410S-B-U3-OP
  • Код товару: 221680

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Охолодження : 2 х 60 мм
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " : 1
Гарантія : 12 міс.
Потужність блоку живлення : без блоку живлення

Корпус CHIEFTEC UNC-410S-B-U3-OP - хіт продажів серед всіх корпусів формату 4U на ринку. Такі гідності як: швидка і легка установка компонентів; підтримка mATX / ATX материнських плат; фронтальна дверцята, що закривається на ключ; миється пиловий фільтр; метал товщиною 1.2мм; підтримка ATX або резервних блоків живлення перетворюють дане шасі в абсолютного чемпіона, рекомендованого до покупки.

Частиною кожного комп'ютера є корпусу. Вони потрібні не тільки для красивої упаковки всіх деталей, але і виконують важливу функцію - забезпечують розміщення і жорстку фіксацію всього пристрою.

З його допомогою проводиться електроживлення, і він же захищає тендітні елементи від зовнішніх факторів. Цю деталь ПК ще називають системним блоком. У нього поміщається материнка, процесор і складові охолоджувальної системи, ОЗУ, HDD, дисковод, приводи для клавіатури, мишки.

Різновиди корпусів. Системні блоки для ПК розподіляють за кількома класифікаціями і різноманітні параметрами. Фахівці з «залозу» спочатку розділяють їх за призначенням і виконання завдань. Виділяють кілька стандартів вироби - АТ, АТС, micro ATX або Rack.

Серед майстрів і користувачів зарядженими комп'ютерами популярні АТС, так як в нього поміщають материнські плати нового покоління. Він характеризується легким і швидким доступом до складових комп'ютера. Монтується модернізована система вентиляції всередині вироби. Можна контролювати енергоспоживання.

Варіант Mini-ATX відноситься до малогабаритним. Ця модель підходить для людей у ​​відрядженнях. В таких приладах буде не дуже багато деталей і потужність знижується. Форми АТ сильно застаріли і практично не експлуатуються сучасними користувачами.

За призначенням всі корпуси поділяють на два типи: Звичайні. Компанії використовують найпростіші метали для виготовлення продукції. У них менша кількість виходів під аксесуари і отворів під складові ПК. Буває вмонтований блок живлення, але він часто має слабку потужність.

Геймерські. Проводять його часто з алюмінію, для якнайшвидшого охолодження системи. У нього додаються додаткові слоти для інших елементів. Проводитися можуть з дверцятами для відстеження процесів, швидкого доступу до «нутрощів», а також в декоративних цілях. Вони часто йдуть без блоку живлення, щоб покупець міг підібрати потрібний по потужності.

Общие
Охолодження
2 х 60 мм
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
Гарантія
12 міс.
Потужність блоку живлення
без блоку живлення

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами