Видеоштатив VELBON EX-Mini

Видеоштатив VELBON EX-Mini

У наявності
Рейтинг:

У наявності 1117
+ 15 грн. на бонусний рахунок
1 117 грн.

  • Виробник: Velbon
  • Модель:
  • Код товару: 74680

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Висота в складеному стані : 255 мм
Диаметр ножек : 17 мм
Кількість секцій ніг : 2
Максимальне навантаження : 2.5 кг
Ступені свободи головки : 3
Фотоштатив Velbon EX-Mini - це легка, переносна конструкція з трьома ніжками, до якої кріпиться фотоапарат для фіксування положення та зручності фотозйомки, і яка в ряді випадків дозволяє встановлювати практично будь-яке положення камери в 3 площинах. Хорошим і якісним знімок неможливо вважати, якщо немає чіткості зображення фотографованого об'єкта. А без застосування фотоштатива неможливо отримати хорошого зображення в ряді випадків. Наприклад, при спортивній (з використанням телеоб'єктиву) або нічній зйомці (на довгій витримці).

Якщо Ви всерйоз хочете зайнятися фотографуванням пейзажів, то фотоштатив стає обов'язковим атрибутом. Саме хороше освітлення буває зазвичай або рано вранці, або в кінці дня - рівень освітленості в цей час досить низький. Крім того, якщо треба встановити невелику діафрагму для збільшення глибини різкості і використовувати низькочутливу плівку для більш високої якості, доведеться працювати з дуже довгими витримками, що просто неможливо без використання фотоштатива.

Якщо Ви знімаєте з рук, фотокамера неминуче зрушиться в момент натискання кнопки затвора, як би плавно Ви не намагалися натискати кнопку. Переміщення камери може бути непомітно на око, але його зазвичай досить, щоб вплинути на отримане зображення. Найбільшою мірою цей ефект проявляється при використанні об'єктивів. Крім цього фотоштатив використовують у багатьох інших випадках. Якщо треба, наприклад, сфотографувати нічну панораму міста, зробити знімок салюту або феєрверку або просто використовуєте режим нічної зйомки у фотоапараті, то фотоштатив є просто необхідною приналежністю.
Общие
Висота в складеному стані
255 мм
Диаметр ножек
17 мм
Кількість секцій ніг
2
Максимальне навантаження
2.5 кг
Ступені свободи головки
3
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами