Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-T2A11P (2.8) (DH-HAC-T2A11P)

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-T2A11P (2.8) (DH-HAC-T2A11P)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 800
+ 47 грн. на бонусний рахунок
800 грн.

  • Виробник: Dahua
  • Модель: DH-HAC-T2A11P
  • Код товару: 235683

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діапазон робочих температур : -40°C ~ +60°C
Динамический диапазон : BLC, DWDR
Класс защищенности : IP67
Максимальная рабочая влажность : 95 %
Объектив : фіксований

HDCVI-камера Dahua Technology DH-HAC-T2A11P серії 720P Cooper вирізняється компактним дизайном і пропонує високоякісне зображення з привабливою ціною. Ця серія пропонує різні моделі фіксованих лінз із багатомовним OSD і перемиканням стандартів HD/SD. Ця структурна гнучкість і висока економічна ефективність роблять камеру ідеальним вибором для SMB-рішень.

Передавання 4 типів сигналів через один кабель
Технологія HDCVI підтримує передавання 4 типів сигналів через один коаксіальний кабель, а саме відеосигнал, аудіосигнал*, дані та живлення. Двоскероване передавання сигналів дає змогу HDCVI-камерам взаємодіяти з HCVR/XVR, наприклад, для передавання тривожних сигналів і ПТУ-команд. Крім того, підтримка технології PoC робить систему гнучкішою з погляду проєктування.
* Аудіовхід реалізований не на всіх HDCVI-відеокамерах.

Передавання даних на великі дистанції
Технологія HDCVI забезпечує передавання даних на великі дистанції в режимі реального часу. Для роздільної здатності 1080P максимальна дистанція становить 800 м, для 720P — 1200 м. Для UTP* кабелю, максимальна дистанція 300 м і 450 м для 1080р і 720р відповідно.
* Результати підтверджені тестуванням у лабораторіях компанії Dahua Technology.

Простота
Технологія HDCVI зберегла всі переваги традиційного аналогового відеоспостереження й у такий спосіб являє собою чудовий вибір у сегменті безпеки. Рішення в HDCVI можуть використовувати вже наявну кабельну інфраструктуру, так само неабияк знижує витрати на монтаж.

Розумна ІЧ-підсвітка
Камера розроблена з ефективною мікрокристалічною світлодіодною ІЧ-підсвіткою для роботи в дуже слабкому освітленні. Smart IR — це технологія забезпечення яскравості, рівномірності Ч/Б зображення за слабкого освітлення. Унікальний Smart IR від Дахуа регулює інтенсивність інфрачервоних світлодіодних камер для компенсації відстані об'єкта та не дає змогу ІЧ-індикаторам переекспонувати зображення, коли об'єкт наближається до камери.

Багатомовне OSD
OSD-меню дає змогу налаштувати основні параметри та функції камери, так само дає змогу підлаштувати рішення під необхідні завдання. OSD-меню містить можливість регулювання параметрів, як-от: компенсація засвічення, режим день/ніч, баланс білого, приватні маски та детектор руху. Відеокамера підтримує 11 мов для ОСД-меню: китайська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська, японська, корейська, російська та польська.

Захист
Видатна надійність камери неперевершена завдяки її міцній конструкції. Камера захищена від води та пилу з класом захисту IP67, що робить її придатною для внутрішніх або зовнішніх умов. З діапазоном робочих температур від -40 °C до +60 °C (-40 °F до +140 °F), камера призначена для екстремальних температур. Підтримка ± 30% допустимого відхилення вхідної напруги дає змогу камері працювати навіть у разі нестабільних умов на вулиці. Блискавкозахист за напругою до 4 кВ забезпечує надійний захист.

Общие
Діапазон робочих температур
-40°C ~ +60°C
Динамический диапазон
BLC, DWDR
Класс защищенности
IP67
Максимальная рабочая влажность
95 %
Объектив
фіксований
Производитель и тип матрицы
CMOS
Рабочее напряжение
12 В
Размер матрицы
1/2.7"
Разрешение мегапиксельных камер
1 Мп (1280 x 720)
Стандарт
HD-CVI
Тип підключення
Дротова
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами