Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI (3.6) (DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI)

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI (3.6) (DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 2760
+ 163 грн. на бонусний рахунок
2 760 грн.

  • Виробник: Dahua
  • Модель: DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI
  • Код товару: 235674

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діапазон робочих температур : -40°C ~ +60°C
Динамический диапазон : BLC, HLC, WDR
Дополнительные функции : зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR
Класс защищенности : IP67
Максимальная рабочая влажность : 90 %

Full-color Starlight
Камера обладнана високопродуктивним сенсором і об'єктивом із великою апертурою, що дає змогу їй забезпечувати кольорове зображення навіть за умов низької освітленості. Full-color Starlight камера ідеально підходить для застосування за умов низької освітленості, що перевищує 1 люкс, як-от автостоянки, міські вулиці, школи, музеї тощо.

Broadcast-quality Audio
У системах відеоспостереження аудіоінформація використовується як додаткове свідчення. Камера HDCVI підтримує передавання аудіосигналу через коаксіальний кабель. Крім того, використання унікальної технології оброблення та передавання звуку, усунення шумів гарантує якість і ефективність аудіоінформації, що збирається.

Об'єктив із великою апертурою
Камера обладнана високоякісним об'єктивом із великою апертурою F1.0, що забезпечує високу продуктивність за слабкого освітлення.
4 сигнали по 1 коаксіальному кабелю
Технологія HDCVI підтримує одночасне передавання 4 типів сигналу: відео, аудіо, керування й живлення через коаксіальний кабель. Двосмугове передавання даних дає камері HDCVI змогу взаємодіяти з HCVR, передаючи інформацію про події або керування. Також камери лінійки S3 підтримують технологію PoC, передавання живлення по коаксіальному кабелю.

Передавання на довгі відстані
Технологія HDCVI гарантує передавання в режимі реального часу на великій відстані без жодних втрат. Підтримує передавання до 800 метрів за роздільної здатності 1080P Full HD через коаксіальний кабель і 300 метрів через кабель UTP.

Простота використання
Технологія HDCVI успадкувала особливість простоти встановлення від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її найкращою під час вибору систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни наявних кабелів. Підхід plug&play дає змогу без клопоту сконфігурувати мережі відеоспостереження.

Мультиформати
Камера підтримує одночасно HDCVI та CVBS сигнал із двох роз'ємів BNC. Незалежні виходи полегшують налаштування камери з тестового монітора під час установлення, а також сигнал може бути розділений на аналоговий вхід монітора охорони.

Wide Dynamic Range
Вбудована технологія широкого динамічного діапазону (WDR), нормалізує яскраву картинку, навіть у найскладніших умовах контрасту освітлення. Для завдань зі складними умовами високої й одночасно низької освітленістю, апаратний WDR (120dB) одночасно оптимізує яскраві та темні ділянки сцени, щоб забезпечити високу якість зображення.

Технологія 3DNR
Технологія 3DNR є технологією шумозаглушення, яка ліквідує шуми через порівняння двох послідовних кадрів. Технологія 3DNR дає нагоду неабияк знизити шуми, з невеликим зниженням різкості. Крім того, технологія 3DNR неабияк знижує величину потоку з камери, в такий спосіб зменшуючи величину файлового архіву.
Захист
Камера захищена від попадання води та пилу, рейтинг захисту IP67, що робить її придатною для внутрішнього або зовнішнього встановлення. Камера призначена для роботи за температури довкілля в діапазоні від -40 °C до + 60 °C. Камера підтримує захист від вхідної напруги ±30%, пасує для роботи в нестабільних умовах живлення. Має захист від блискавки в 4 кВ.

Общие
Діапазон робочих температур
-40°C ~ +60°C
Динамический диапазон
BLC, HLC, WDR
Дополнительные функции
зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR
Класс защищенности
IP67
Максимальная рабочая влажность
90 %
Материал корпуса
метал
Микрофон
присутній
Объектив
фіксований
Производитель и тип матрицы
CMOS
Рабочее напряжение
12 В
Размер матрицы
1/2.8"
Разрешение мегапиксельных камер
2 Мп (1920 x 1080)
Стандарт
HD-CVI
Тип підключення
Дротова
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами