Сканер штрих коду Netum 1202W (1202W-NT0009)
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: Netum
  • Модель: 1202W-NT0009
  • Код товару: 227068
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Вага : 640 г
Глибина поля сканування : 40 - 165 мм
Дальність дії : 120 м
Декодовані штрих-коди : 1D и 2D коди, 1D коди
Інтерфейси підключення : радіо
Головна перевага бездротового сканер 2D штрих кодів Netum NT-1202W - наявність промислового ступню захисту IP67. Крим того, сканер ті 1202W виконань у протиударному корпусу. Дана модель сканера штрих кодів Netam може працювати у температурному режиму від -20 С до + 50 С ю
Вага
640 г
Глибина поля сканування
40 - 165 мм
Дальність дії
120 м
Декодовані штрих-коди
1D и 2D коди, 1D коди
Інтерфейси підключення
радіо
Клас захисту
IP67
Підсвічування штрих-коду
625nm LED
Підставка
з підставкою
Розміри
180 x 110 x 265 мм