Принтер Zebra TTP2010, встраиваемый (01971-000)

Принтер Zebra TTP2010, встраиваемый (01971-000)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 5473
+ 60 грн. на бонусний рахунок
5 473 грн.

  • Виробник: Zebra
  • Модель: 01971-000
  • Код товару: 204142

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
інтерфейси : RS-232
Автообрізка чеку : відсутня
Тип : вбудований
Гарантія : 12 міс.
Принтер чеків Zebra TTP2010, вбудований (01971-000)
У принтерах серії TTP 2000 досягнутий високий ступінь інтеграції, він менше, ніж інші 58-мм принтери, але при цьому він може працювати з папером шириною до 82,5 мм. ТТР 2000 може замінити практично будь-який принтер даного класу, просто треба виготовити перехідну плату для установки принтера в термінал і встановити драйвер Windows компанії Swecoin.

Принтер легко переналаштувати на різну ширину паперу і вибрати необхідні функціональні можливості. Пряма подача паперу і розгорнутий кут друкуючої головки дають можливість друку як на щільною, так і на тонкому папері. Використання крокового електродвигуна і оптичного датчика дає можливість отримання роздруківки саме того розміру, який потрібно. Принтер реагує на дотик до роздруківці і видає весь роздрукований матеріал.

Якщо роздруківка не потрібно, принтер втягує її назад в термінал, не створюючи сміття перед пристроєм. Витрати принтера на ремонт мінімальні, інструменту практично не потрібно.

Галузь застосування
Контроль доступу та пропускні системи
Квитанції для оплати парковки
Вхідні квитки на заходи
Чеки, купони і звіти
Інформаційні послуги
Промо купони / ваучери
Ваучери лояльних клієнтів
Чеки для торгових автоматів
фотокіоски
Пункти обміну валют
Чеки автоматів для утилізації тари
Чеки на АЗС

 Zebra - визнаний світовий лідер з виробництва принтерів чеків та етикеток, а також сканерів штрих-кодів і терміналів збору даних. Все обладнання цього бренду виготовлено з високоякісних міцних матеріалів і захищене від негативного впливу пилу і вологи, що забезпечує йому довговічність.

Принтери Zebra відрізняються високою якістю термо- і термотрансферного друку, максимальної чіткістю відтворення текстової та графічної інформації, великим об'ємом внутрішньої пам'яті. Пристрої для зчитування штрих-кодів Zebra мають високу швидкість сканування, безліч варіантів комплектації від мінімальної до оснащеної безліччю додаткових функцій.

 Завдяки наявності власного штату інженерів, компанія Zebra весь час працює над разразработкой нових технологій, і в даний момент вони зареєстрували вже понад 4200 патентів, що говорить про унікальність функціоналу обладнання цього бренду.
Общие
інтерфейси
RS-232
Автообрізка чеку
відсутня
Тип
вбудований
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами