Принтер Citizen CT-S310II ethernet (CTS310IIXEEBX)

Принтер Citizen CT-S310II ethernet (CTS310IIXEEBX)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 8635
+ 50 грн. на бонусний рахунок
8 635 грн.

  • Виробник: Citizen
  • Модель: CTS310IIXEEBX
  • Код товару: 161961

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Вага : 1.9 кг
інтерфейси : Ethernet, USB
Споживана потужність : 40 Вт (при друку)
Автообрізка чеку : повна, часткова
Вологість при експлуатації : 10 - 90%

Принтер чеків Citizen CT-S310II ethernet (CTS310IIXEEBX) - компактний і сучасний принтер для друку штрих-кодів. Пристрій, що відповідає стандарту енергозбереження ENERGY STAR блок живлення, зроблене з перероблених матеріалів, є по-справжньому екологічним. З легким в обслуговуванні ножем і запатентованою технологією тривалої друку, що забезпечує безвідмовну друк до 200 км, пропонує унікальне поєднання продуктивності і енергоефективності.

Принтери японської компанії Citizen, швидкі, надійні і легкі в експлуатації. Продукція компанії розроблена таким чином, щоб забезпечити оптимальну продуктивність, функціональність і надійність, гарантуючи швидке повернення вкладених інвестицій. Співробітники компанії постійно йдуть прогресивним шляхом і проектують обладнання, що випускається таким чином, щоб воно забезпечувало безперебійну роботу, якісний друк з мінімальними витратами на обслуговування. POS-принтер CT-S310II від Citizen призначений для друку на термо-чеках шириною до 80 мм. Модель оснащена автоотрезчіком і двома вбудованими інтерфейсами. Видача чека виконується наверх (не фронтальний).

Що відповідає стандарту енергозбереження ENERGY STAR блок живлення, з функцією збереження паперу, з корпусом без галогену, виробленим з перероблених матеріалів, CT-S310II є по-справжньому екологічним пристроєм. З легким в обслуговуванні ножем і запатентованою технологією тривалого друку (LLP - Long Life Printing), що забезпечує безвідмовну друк до 200 км, Citizen CT-S310II ethernet пропонує унікальне поєднання продуктивності і енергоефективності.

Ключові переваги Citizen CT-S310II ethernet: вихід паперу зверху - ідеально для роздрібної торгівлі. Швидкий друк чеків - до 160 мм / сек. Різні варіанти відрізки - повна і часткова. Проста система оповіщення - вбудований зумер. Невелика займана площа - вбудоване джерело живлення зменшує займане принтером простір.

Общие
Вага
1.9 кг
інтерфейси
Ethernet, USB
Споживана потужність
40 Вт (при друку)
Автообрізка чеку
повна, часткова
Вологість при експлуатації
10 - 90%
Джерело живлення
100 - 240 В
Тип
настільний
Гарантія
Від виробника

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами