Оборудование для АТС Yeastar S2

Оборудование для АТС Yeastar S2

У наявності
Рейтинг:

У наявності 3864
+ 26 грн. на бонусний рахунок
3 864 грн.

  • Виробник: Yeastar
  • Модель: S2
  • Код товару: 216615

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Гарантія : 36 міс.
Совместимость : IP-АТС Yeastar
Назначение : Модуль з 2-ма портами FXS для підключення 2-х аналогових телефонів

Устаткування для АТС Yeastar S2

Виробник Yeastar - якісний виробник мережевого устаткування для IP-телефонії: IP-телефони, IP-АТС, SIP-шлюзи, SIP-GSM-шлюзи, SIP-АТА, факс-сервери, обладнання відеоконференц-зв'язку. Одним з головних переваг продукції Yeastar - це наявність діючих сертифікатів (дозвільних документів для законного використання даного обладнання на території України). Природно на дане обладнання поширюється офіційна гарантія.

Заснована в 2001 році, компанія Yealink є провідним світовим виробником абонентського обладнання для IP-телефонії та відео-конференц-зв'язку. Продукти компанії відрізняються високою якістю, надійністю, легкістю розгортання і доступною ціною. Сьогодні клієнти у всіх галузях бізнесу в більш ніж 140 країнах вибирають обладнання Yealink для підвищення надійності, якості та ергономіки комунікаційних мереж.

Устаткування Yealink пройшло тести на сумісність з комунікаційними платформами, платформами для створення call-центрів і віртуальними АТС від провідних світових розробників (Broadsoft, Yeastar, 3CX, Oktell, Elastix, Asterisk, МТА, Агат-РТ і більш ніж 80 іншими), а також з більшістю світових виробників телефонних гарнітур, SIP-домофонів, SIP-камер, гігабітних комутаторів і серверів відеоконференцій. При купівлі обладнання Yealink клієнт отримує максимально великий функціонал і можливості для доопрацювання.

Общие
Гарантія
36 міс.
Совместимость
IP-АТС Yeastar
Назначение
Модуль з 2-ма портами FXS для підключення 2-х аналогових телефонів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами