Утюг PANASONIC NI-M 250T GTW (NI-M250TGTW)

Утюг PANASONIC NI-M 250T GTW (NI-M250TGTW)

У наявності
Рейтинг:

У наявності 989
+ 15 грн. на бонусний рахунок
989 грн.

  • Виробник: Panasonic
  • Модель: NI-M250TGTW
  • Код товару: 221856

Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Гарантія : 12 міс.
Безопасность и защита : есть, Самоочистка от накипи: есть, Автоотключение: отсутствует
Тип : праска з подачею пари
Подключение : проводной
Цвет : белый, синий

Праска PANASONIC NI-M 250T GTW (NI-M250TGTW)

Розпилення пара до 15 г / хв, ефективне розгладження складок тканини. Крім того, натисніть кнопку, і функція Power Shot створить потужний паровий удар, який проникає глибоко в одяг і допомагає позбутися від неподдающихся складок.

Приберіть складки на одязі , що висить. Вертикальний потік направляє всю силу пара і допомагає розгладити складки на одязі, що висить шторах, фіранках і інших речах. Легке обслуговування, тривалий термін служби. Щоб продовжити термін служби праски, вбудована система видалення накипу запобігає утворенню накипу, яка забиває отвори для пари. Спрей. Спеціальна кнопка для розпилення крапель дозволяє додатково зволожити поверхню тканини, якщо це необхідно.

Потужний пар прибирає не піддаються складки. Розпилення пара до 15 г / хв, ефективне розгладження складок тканини. Крім того, натисніть кнопку, і функція Power Shot створить потужний паровий удар, який проникає глибоко в одяг і допомагає позбутися від неподдающихся складок. Приберіть складки на що висить одязі.

Вертикальний потік направляє всю силу пара і допомагає розгладити складки на одязі, що висить шторах, фіранках і інших речах. Легке обслуговування, тривалий термін служби. Щоб продовжити термін служби праски, вбудована система видалення накипу запобігає утворенню накипу, яка забиває отвори для пари. Спрей. Спеціальна кнопка для розпилення крапель дозволяє додатково зволожити поверхню тканини, якщо це необхідно.

Гарантія
12 міс.
Безопасность и защита
есть, Самоочистка от накипи: есть, Автоотключение: отсутствует
Тип
праска з подачею пари
Подключение
проводной
Цвет
белый, синий
Материал подошвы
Durilium, титан
Объем резервуара для воды
210 мл
Мощность
1550 Вт
Сила парового удара
84 г/мин
Постоянная подача пара
есть
Функции
Регулятор подачи пара: есть
Вертикальное отпаривание
есть
Особенности
обертання шнура на 360 градусів, регулятор нагріву, розпилювач води
Паровой удар
есть
Подача пара
отсутствует

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами