Микроволновая печь PANASONIC NN-SD36HBZPE

Микроволновая печь PANASONIC NN-SD36HBZPE

У наявності
Рейтинг:

У наявності 6449
6 449 грн.

  • Виробник: Panasonic
  • Модель: NN-SD36HBZPE
  • Код товару: 207203

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Функции и специальные программы : автоматичне приготування, авторозігрів, розморожування, швидкий нагрів
Тип открытия дверцы : кнопка
Тип : звичайна (соло)
Гарантія : 12 міс.
Тип управления : електронний

Мікрохвильова піч PANASONIC NN-SD36HBZPE

Інверторна технологія для швидкого приготування і рівномірного прогріву їжі. Мощность 1000 Вт Швидкий старт (30 секунд). Ця функція дозволяє швидко задати час приготування, додаючи по 30 секунд кожним натисканням кнопки. Дозволяє швидко задати необхідний час до 5 хвилин. Світлодіодне підсвічування робить освітлення всередині печі яскравіше, що полегшує перевірку ступеня готовності страви, що знаходиться в ній.

Еволюція инверторной технології Panasonic. Звичайні мікрохвильові печі можуть працювати тільки на одному рівні потужності (Відбувається чергування включення і виключення). Оскільки инверторная технологія Panasonic забезпечує зміна потужних режимів, страви обробляються більш рівномірно і виходять більш смачними.

Мікрохвильова піч чи  СВЧ-піч (англ. Microwave oven) - побутовий електроприлад, призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву або приготування їжі, розморожування продуктів, а також використовується у виробничих цілях для розігріву деяких матеріалів, наприклад - клею.

На відміну від класичних печей (наприклад, духовки або російської печі), розігрів продуктів в мікрохвильовій печі відбувається не з поверхні, а по всьому об'єму продукту, який містить полярні молекули (наприклад, води), так як радіохвилі проникають досить глибоко майже в усі харчові продукти . Це скорочує час розігріву продукту.

Побутові ж печі діляться на:

- Соло. Звичайна мікрохвильова піч, яка виконує тільки функцію розморожування або розігріву їжі. Додаткових функцій не має;

- СВЧ з грилем. Мікрохвильова піч, яка крім розморожування і підігріву їжі, має також вбудований тен (як додатковий нагрівальний елемент) і крутив, за допомогою якого можна приготувати, наприклад - курку-гриль;

- СВЧ з конвекцією. Ця мікрохвильова піч має функцію обдування продукту приготування гарячих потоком повітря, рівномірно розподіляється по всій поверхні продукту, що дає ефект приготування їжі як в духовці.

- Мультифункціональні СВЧ. Найдорожчі СВЧ з побутових мікрохвильових печей, які крім стандартних функцій, мають і додаткові - гриль, конвекцію, пароварку, і ще безліч додаткових режимів і інших технічних рішень приготування їжі.

Общие
Функции и специальные программы
автоматичне приготування, авторозігрів, розморожування, швидкий нагрів
Тип открытия дверцы
кнопка
Тип
звичайна (соло)
Гарантія
12 міс.
Тип управления
електронний
Объем
23 літрів
Исполнение
окремостояча
Цвет
черный
Мощность СВЧ
1000 Вт

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами