Микроволновая печь Gorenje BM251S7XG

Микроволновая печь Gorenje BM251S7XG

У наявності
Рейтинг:

У наявності 10018
10 018 грн.

  • Виробник: Gorenje
  • Модель: BM251S7XG
  • Код товару: 221798

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Гарантія : 24 міс.
Мощность СВЧ : 900 Вт
Функции и специальные программы : автоматичне меню, автоматичне приготування, авторозморожування, розморожування за вагою
Исполнение : вбудована
Мощность конвекции : 2500 Вт

Суцільне скління дверцят. Немає місця для бруду. Внутрішня сторона дверцят має суцільне заскління без рамки і отворів, де міг б накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і самі дверцята, можна легко зняти, очистити і без зусиль встановити на місце. Все це істотно спрощує очищення.

Автоменю. Ряд моделей мікрохвильових печей має автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама вибирає оптимальну потужність і час приготування.

Для тих, хто часто користується певною програмою для приготування улюбленої страви, стане в нагоді функція запам'ятовування. З її допомогою можна зберегти настройки та встановлювати їх в подальшому натисненням однієї кнопки. Режим конвекції. Можливість традиційного приготування. Вентиляційний нагрів можна використовувати без мікрохвиль. У такому режимі піч працює, як звичайна електрична духовка.

Ви встановлюєте температуру нагрівання (від 100 ° до 230 ° С), а вентилятор, розташований за нагрівачем на задній стінці, сприяє циркуляції гарячого повітря в робочій камері. Найкращі результати при конвекційному режимі можна досягти в поєднанні з мікрохвилями і грилем: ця комбінація дозволяє приготувати навіть найскладніші страви.

Гриль. Найшвидший спосіб отримання хрусткої скоринки. Наявність гриля дозволяє домогтися особливо рум'яної скоринки на стравах. Комбінуючи гриль з мікрохвилями, можна прискорити приготування. Після закінчення половини часу піч попереджає звуковим сигналом, що продукти необхідно перевернути для більш рівномірного приготування.

InoxTerior. Робоча камера з нержавіючої сталі. Внутрішня камера мікрохвильових печей виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що гарантує бездоганні результати приготування.

Багатофункціональні печі: мікрохвилі, конвекція і гриль. Універсальне використання. Вбудовувані мікрохвильові печі Gorenje надають всі переваги мікрохвиль, конвекції і грилю, а їх комбінації відкриють вам безліч нових кулінарних можливостей.

Комбінація гриля і конвекційного нагріву зручна для приготування печені, а одночасне використання гриля і мікрохвиль відмінно підходить для приготування невеликих шматків м'яса, піцу і інших страв.

Общие
Гарантія
24 міс.
Мощность СВЧ
900 Вт
Функции и специальные программы
автоматичне меню, автоматичне приготування, авторозморожування, розморожування за вагою
Исполнение
вбудована
Мощность конвекции
2500 Вт
Дисплей
дисплей
Мощность комби
1450 Вт
Тип
гриль, конвекція, мікрохвилі
Тип гриля
кварцовий
Цвет
черный
Диаметр поддона
275 мм
Оснащение
решітка для гриля
Тип управления
електронний
Тип открытия дверцы
клавіша
Мощность гриля
1100 Вт
Объем
25 літрів
Внутреннее покрытие
нержавіюча сталь

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами