Микроволновая печь Gorenje BM235ORA-W

Микроволновая печь Gorenje BM235ORA-W

У наявності
Рейтинг:

У наявності 15183
+ 276 грн. на бонусний рахунок
15 183 грн.

  • Виробник: Gorenje
  • Модель: BM235ORA-W
  • Код товару: 205200

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Особенности : блокування від дітей, годинник
Объем : 23 літрів
Мощность СВЧ : 900 Вт
Исполнение : вбудована
Тип гриля : кварцовий

Мікрохвильова піч GORENJE BM 235 ORA-W.

Для приготування страв ви зможете використовувати будь-яку ємність, придатну для розігріву в мікрохвильових печах. Абсолютно рівне керамічне дно робочої камери дозволить більш раціонально використовувати внутрішній об'єм печі, а також забезпечить легкий догляд за поверхнею.

Суцільне скління дверцята. Внутрішня сторона дверцят має суцільне заскління без рамки і отворів, де міг б накопичуватися бруд. Внутрішні скла, як і саму дверцята, можна легко зняти, очистити і без зусиль встановити на місце. Все це істотно спрощує очищення.

Після вступу Словенії в Європейський Союз перед фірмою Gorenje відкрилися нові можливості, виникли нові завдання. Ділова стратегія, націлена на міжнародний ринок, дозволила головному підприємству Gorenje та дочірнім товариствам широко використовувати наявні можливості і грамотно розподіляти комерційні ризики.

Gorenje знають і поважають на ринках побутової техніки більш ніж 90 країн на всіх континентах. Але головна мета - європейські ринки. Gorenje - найбільший експортер у Словенії, його частка на європейському ринку побутової техніки становить 4%. Більш ніж дві третини продукції фірми надходить на ринки країн Європи. Gorenje - перша словенська компанія, офіційно сертифікована відповідно до Європейської Схемою екологічного менеджменту та аудіювання (EMAS).

Мікрохвильова піч - електроприлад, який використовує явище розігріву водомістких речовин електромагнітним випромінюванням дециметрового діапазону (зазвичай з частотою 2,450 ГГц) і призначений для швидкого приготування, підігріву або розморожування їжі.

На відміну від класичних печей (наприклад, духовки або російської печі), розігрівання їжі в мікрохвильовій печі відбувається не тільки з поверхні розігрівається тіла, але і за його обсягом, який містить полярні молекули (наприклад, води), так як радіохвилі даної частоти проникають і поглинаються харчовими продуктами приблизно на 1,5 - 2,5 см по глибині від поверхні. Це скорочує час розігріву їжі; середня швидкість нагріву в СВЧ-печах становить 0,3-0,5 ° С в секунду.

Общие
Особенности
блокування від дітей, годинник
Объем
23 літрів
Мощность СВЧ
900 Вт
Исполнение
вбудована
Тип гриля
кварцовий
Функции и специальные программы
автоматичне приготування, розморожування, розморожування за вагою
Гарантія
24 міс.
Тип открытия дверцы
ручка
Тип управления
сенсорний
Тип
з грилем
Мощность гриля
1200 Вт
Мощность комби
1400 Вт
Цвет
белый
Диаметр поддона
270 мм
Оснащение
решітка для гриля
Дисплей
дисплей
Внутреннее покрытие
нержавіюча сталь

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами