Микроволновая печь Gorenje BM235CLB

Микроволновая печь Gorenje BM235CLB

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 12228
+ 222 грн. на бонусний рахунок
12 228 грн.

  • Виробник: Gorenje
  • Модель: BM235CLB
  • Код товару: 205199

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип управления : механічний
Тип гриля : кварцовий
Внутреннее покрытие : емаль
Функции и специальные программы : розморожування
Оснащение : решітка для гриля

Мікрохвильова піч Gorenje BM235CLB є бюджетне рішення, виконане в вінтажному стилі, що поєднує в собі чорний і золотий кольори. Модель призначена для вбудованої установки. В якості внутрішнього покриття вироби використовується емаль. Діаметр столу GORENJE BM 235 CLB становить 270 міліметрів, а об'єм внутрішньої камери дорівнює 23 літри. Прилад може запропонувати функцію таймера, який можна задавати в діапазоні 60 хвилин. Також варто відзначити наявність гриля, потужність якого становить 1000 Вт.

Після вступу Словенії в Європейський Союз перед фірмою Gorenje відкрилися нові можливості, виникли нові завдання. Ділова стратегія, націлена на міжнародний ринок, дозволила головному підприємству Gorenje та дочірнім товариствам широко використовувати наявні можливості і грамотно розподіляти комерційні ризики.

Gorenje знають і поважають на ринках побутової техніки більш ніж 90 країн на всіх континентах. Але головна мета - європейські ринки. Gorenje - найбільший експортер у Словенії, його частка на європейському ринку побутової техніки становить 4%. Більш ніж дві третини продукції фірми надходить на ринки країн Європи. Gorenje - перша словенська компанія, офіційно сертифікована відповідно до Європейської Схемою екологічного менеджменту та аудіювання (EMAS).

Мікрохвильова піч - електроприлад, який використовує явище розігріву водомістких речовин електромагнітним випромінюванням дециметрового діапазону (зазвичай з частотою 2,450 ГГц) і призначений для швидкого приготування, підігріву або розморожування їжі. На відміну від класичних печей (наприклад, духовки або російської печі), розігрівання їжі в мікрохвильовій печі відбувається не тільки з поверхні розігрівається тіла, але і за його обсягом, який містить полярні молекули (наприклад, води), так як радіохвилі даної частоти проникають і поглинаються харчовими продуктами приблизно на 1,5 - 2,5 см по глибині від поверхні. Це скорочує час розігріву їжі; середня швидкість нагріву в СВЧ-печах становить 0,3-0,5 ° С в секунду.

Общие
Тип управления
механічний
Тип гриля
кварцовий
Внутреннее покрытие
емаль
Функции и специальные программы
розморожування
Оснащение
решітка для гриля
Мощность гриля
1100 Вт
Гарантія
24 міс.
Тип
з грилем
Цвет
черный
Особенности
без поворотного столу
Мощность СВЧ
800 Вт
Исполнение
вбудована
Тип открытия дверцы
ручка
Объем
23 літрів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами