Микроволновая печь Gorenje BM235CLB

Микроволновая печь Gorenje BM235CLB

У наявності
Рейтинг:

У наявності 12298
12 298 грн.

  • Виробник: Gorenje
  • Модель: BM235CLB
  • Код товару: 205199

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Цвет : черный
Тип открытия дверцы : ручка
Гарантія : 24 міс.
Тип управления : механічний
Особенности : без поворотного столу

Мікрохвильова піч Gorenje BM235CLB є бюджетне рішення, виконане в вінтажному стилі, що поєднує в собі чорний і золотий кольори. Модель призначена для вбудованої установки. В якості внутрішнього покриття вироби використовується емаль. Діаметр столу GORENJE BM 235 CLB становить 270 міліметрів, а об'єм внутрішньої камери дорівнює 23 літри. Прилад може запропонувати функцію таймера, який можна задавати в діапазоні 60 хвилин. Також варто відзначити наявність гриля, потужність якого становить 1000 Вт.

Після вступу Словенії в Європейський Союз перед фірмою Gorenje відкрилися нові можливості, виникли нові завдання. Ділова стратегія, націлена на міжнародний ринок, дозволила головному підприємству Gorenje та дочірнім товариствам широко використовувати наявні можливості і грамотно розподіляти комерційні ризики.

Gorenje знають і поважають на ринках побутової техніки більш ніж 90 країн на всіх континентах. Але головна мета - європейські ринки. Gorenje - найбільший експортер у Словенії, його частка на європейському ринку побутової техніки становить 4%. Більш ніж дві третини продукції фірми надходить на ринки країн Європи. Gorenje - перша словенська компанія, офіційно сертифікована відповідно до Європейської Схемою екологічного менеджменту та аудіювання (EMAS).

Мікрохвильова піч - електроприлад, який використовує явище розігріву водомістких речовин електромагнітним випромінюванням дециметрового діапазону (зазвичай з частотою 2,450 ГГц) і призначений для швидкого приготування, підігріву або розморожування їжі. На відміну від класичних печей (наприклад, духовки або російської печі), розігрівання їжі в мікрохвильовій печі відбувається не тільки з поверхні розігрівається тіла, але і за його обсягом, який містить полярні молекули (наприклад, води), так як радіохвилі даної частоти проникають і поглинаються харчовими продуктами приблизно на 1,5 - 2,5 см по глибині від поверхні. Це скорочує час розігріву їжі; середня швидкість нагріву в СВЧ-печах становить 0,3-0,5 ° С в секунду.

Общие
Цвет
черный
Тип открытия дверцы
ручка
Гарантія
24 міс.
Тип управления
механічний
Особенности
без поворотного столу
Мощность гриля
1100 Вт
Внутреннее покрытие
емаль
Тип гриля
кварцовий
Мощность СВЧ
800 Вт
Исполнение
вбудована
Функции и специальные программы
розморожування
Оснащение
решітка для гриля
Тип
з грилем
Объем
23 літрів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами