Микроволновая печь ELECTROLUX EMM21000S

Микроволновая печь ELECTROLUX EMM21000S

Відсутнє
Рейтинг:

Відсутнє 3336
3 336 грн.

  • Виробник: ELECTROLUX
  • Модель: EMM21000S
  • Код товару: 232241

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Исполнение: окремостояча
Тип: мікрохвилі
Внутреннее покрытие: емаль
Тип открытия дверцы: клавіша
Гарантия: 12 міс.

Cхожі товари

Мікрохвильова піч ELECTROLUX EMM21000S

Мікрохвильова піч дозволить Вам прискорити і спростити виконання багатьох завдань, пов'язаних з приготуванням, розігрівом і розморожуванням продуктів. Electrolux EMM21000S, при потужності в 800 Вт, дозволить працювати з 5 рівнями потужності, використовуючи режими гриля, потужністю в 1000 Вт, і мікрохвиль, а також їх комбінації. Є в ній також і автоматичні програми для розморожування і приготування за вагою. Не буде зайвим і передбачений дисплей з електронним годинником і таймером, а також акустичний сигнал, що повідомляє про закінчення роботи.

Мікрохвильова піч - це побутовий електроприлад, призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву або приготування їжі, розморожування продуктів, а також використовується у виробничих цілях для розігріву деяких матеріалів, наприклад - клею. На відміну від класичних печей, розігрів продуктів в мікрохвильовій печі відбувається не з поверхні, а по всьому об'єму продукту, який містить полярні молекули (наприклад води), так як радіохвилі проникають досить глибоко майже в усі харчові продукти. Це скорочує час розігріву продукту.

Продукти нагріваються під дією мікрохвиль приблизно так само, як нагріваються наші долоні, коли ми швидко трьом їх одна об одну. Подібність полягає і ще в одному: коли ми трьом шкіру однієї руки об шкіру інший, тепло проникає в глиб м'язової тканини. Так і мікрохвилі: вони працюють тільки у відносно невеликому поверхневому шарі їжі, не проникаючи всередину глибше, ніж на 1-3 см. Тому нагрівання продуктів відбувається за рахунок двох фізичних механізмів - прогріву мікрохвилями поверхневого шару і подальшого проникнення тепла в глибину продукту за рахунок теплопровідності .

Німецька компанія Liberton присутній на українському ринку з 2005 року. Під цією торговою маркою здійснюється випуск великої, дрібної, що вбудовується й кліматичної техніки, а також, рідкокристалічних і плазмових телевізорів. Успіх компанії на ринку обумовлений постійним веденням маркетингових досліджень і прагненням виробника до повної відповідності найвищим європейським стандартам. Техніка, що випускається під торговою маркою Liberton, характеризується першокласним якістю, широким функціоналом, надійністю і реалізується за доступними для широкого кола споживачів цінами.

Общие
Исполнение
окремостояча
Тип
мікрохвилі
Внутреннее покрытие
емаль
Тип открытия дверцы
клавіша
Гарантия
12 міс.
Оснащение
обертовий піднос
Мощность СВЧ
800 Вт
Габариты
287 х 485 х 422 мм
Объем
18.5 літрів
Тип управления
механічний
Диаметр поддона
270 мм
Цвет
серебристый, черный

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами