Картрідер Grand-X multi All-in-One 64Gb to 2Tb SDXC (CRX05Black)

Картрідер Grand-X multi All-in-One 64Gb to 2Tb SDXC (CRX05Black)

У наявності в Сумах
Рейтинг:

У наявності в Сумах 193
193 грн.

  • Виробник: Grand-X
  • Модель: CRX05Black
  • Код товару: 92200

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Формати : M2, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Micro SDHC, Micro SD, MMC, MS/MSPRO, RS-MMS, SD, SDHC, SDXC
Живлення : не визначено
Тип : внешний USB
Розміри : 67 х 40 х 12 мм
Колір : черный

Зчитувач флеш-карт Grand-X CRX05Black - є ідеальним засобом для роботи з носіями цифрової інформації. Мобільне використання кардрідер USB в дорозі або вдома. ПК або ноутбук. Музика, фотографії та інші важливі дані можуть бути миттєво переведені на ваш комп'ютер / ноутбук.

Особливості: інтерфейс USB 2.0. Швидкість передачі даних до 480 Мбіт / с. Підтримує SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMS, Mini SD, T-Flash, MS / MSPRO, MS Duo / MS PRO Duo, M2 і підвиди форматів. Mini SD, T-Flash, M2 використовуються без адаптера. Не потребує встановлення драйверів, "Plug and Play". Світлодіодний індикатор стану роботи.

Компанія під назвою Grand-X початку комерційну діяльність в 2007 році. Дане молоде підприємство спеціалізується на розробці і виробництві аксесуарів і периферії для персональних комп'ютерів і ноутбуків, а також, ряду аксесуарів, призначених для мобільної електроніки. Головний офіс компанії розташований на території США, в Нью-Йорку.

Сучасні виробничі потужності Grand-X знаходяться в китайських провінціях Гуандун і Шаньсі. На початковому етапі існування підприємство випускало виключно блоки живлення. На даний момент під торговою маркою Grand-X випускається понад ста найменувань товарів і модельний ряд розширюється щороку.

Свою робочу концепцію Grand-X будує на бездоганній якості продуктів, що випускаються, конкурентоспроможних цінах, а також, на необхідності постійного впровадження актуальних та інноваційних рішень.

Кожен аксесуар або пристрій під логотипом Grand-X перед реалізацією проходить сувору виробничу перевірку, в більшості випадків - подвійну. За рахунок грамотно реалізованої і широкої мережі дистриб'юторів, компанії вдається експортувати свої товари практично в усі великі країни світу.

Общие
Формати
M2, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Micro SDHC, Micro SD, MMC, MS/MSPRO, RS-MMS, SD, SDHC, SDXC
Живлення
не визначено
Тип
внешний USB
Розміри
67 х 40 х 12 мм
Колір
черный
Гарантія
12 міс.
Інтерфейс підключення
USB 2.0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами